Якщо завтра по всій планеті вимкнуть світло – цивілізація прийде в занепад. Така роль електрики в сучасному світі.
Тому грамотнийпідхід до проектування, розрахунку та монтажуелектричнихсистемдуже важливий.

Можна найняти проводити електромонтаж сусіда, купити китайські дріт та автомати і молити Бога, щоб не згоріла вся квартира або не вдарив нікого струмом!
А можна і потрібно звернутися до професіоналів з багаторічним досвідом, не економити на якості матеріалів і отримати систему, яка буде працювати безпечно, комфортно і з гарантією на десятиліття!

Замовте у нас електромонтаж – і ми зробимо Ваше життя яскравим і комфортним!

Наші переваги

 • Ціна / якість

  Наші ціни доступні, а якість висока, тому ми можемо з упевненістю говорити про краще поєднання ціна / якість в Києві

 • Гарантія 5 років

  Ми впевнені у своїй якості, тому на більшість робіт ми вперше на Україні даємо гарантію від 3 до 5 років, а на деякі і більше

 • Точно в строк

  Терміни виконання робіт ми відображаємо в договорі і неухильно цих термінів дотримуємося

 • Фіксований кошторис

  Кошторис на роботи не збільшується в процесі будівництва або ремонту після підписання Договору

 • Досвідчені майстри

  Досвід роботи наших майстрів більше 12 років

 • Закупівля будматеріалів

  Ви не турбуєтеся про закупівлю та доставку будматеріалів, обладнання, про замовлення меблів і т.д., ми цей обов’язок беремо повністю на себе

 • Роботи «під ключ»

  Ми маємо повний штат фахівців, щоб виконати всі роботи з будівництва та оздоблення без залучення суміжників

 • Робимо на совість

  Доказом цьому служать відгуки наших вдячних клієнтів

Основні роботи з архітектурного проектування:

№  п.п.НаіменуванняОд.Вим.Ціна, від
1монтаж ел.точек по цеглинішт.65
2монтаж ел.точек по бетонушт.90
3укладка ел.кабеляп.м.8
4укладка гофрип.м.8
5укладка металорукавап.м.10
6укладка кабель-каналуп.м.10
7монтаж ел.щіташт.450
8заземлення, громовідвідшт.500
9Підключення до силової електромережішт.150
10Набір електрощита (монтаж автоматів)шт.30
11Монтаж розподільних коробок і підрозетниківшт.45
12 Монтаж, розеток і вимикачівшт.50
13Монтаж точкових світильниківшт.30
14Монтаж світильників, брашт.100
15Монтаж люмінісцентніх світильниківшт.125
16Монтаж люстришт.250
17Монтаж і підключення вхідного дзвінкашт.100

Електромонтаж – робота для справжніх професіоналів

Електромонтажні роботи на сьогоднішній день – це без сумніву «вищий пілотаж» серед усіх будівельних робіт. Чому? Все дуже просто – наслідки халтури в цьому виді робіт дуже часто бувають плачевними, а збиток може перевищити сумарну вартість всіх видів будівельних і ремонтних робіт разом узятих. Тому,  якщо у Вас виникає бажання заощадити на такій справі як монтаж електропроводки – радимо відразу відкинути ці думки!
Проводка в квартирі – це як артерії в організмі людини, саме по проводах тече струм, який чарівним чином вдихає життя в усі побутові прилади. І, напевно, жодна людина вже не може уявити собі повсякденне життя без електрики. Давайте ж детально розглянемо монтаж електропроводки в будинку. Виробляються ці роботи безпосередньо перед оздоблювальними роботами, але підготовка до них, а саме проектна частина, готується разом з проектом будівлі. Виробляються складні розрахунки по навантаженню електромережі, кількості споживачів, піковим навантаженням і т.п. Обов’язково враховується сумісність всіх компонентів мережі (кабеля, автомати, трансформатори, розподільники, розетки, вимикачі та багато іншого), підбираються необхідні параметри розцінки на електромонтаж і тільки після цього можна приступати до робіт.

Способи монтажу електропроводки

 1. Відкритий монтаж – всі дроти, розетки, вимикачі та розподільники кріпляться поверх стін за допомогою спеціальних скоб, кабелеукладачів та іншого. Даний вид монтажу застосовується при косметичних ремонтах в квартирах, або при електромонтажу у виробничих приміщеннях, а також при екстрених підключених нових споживачів.
 2. Прихований монтаж – вся електромережа захована в стіни за допомогою укладання кабелів в спеціальні жолоби або за допомогою штробления. Назовні виведені тільки вимикачі, лічильники і розетки. Такий монтаж завжди використовується при будівництві приватних будинків і житлових багатоповерхових будинків, а також при капітальних ремонтах.
 3. Змішаний монтаж – поєднує в собі обидва перерахованих вище способу, дозволяє прискорити проведення електромонтажних робіт, а також, іноді, знизити капітальні витрати .

  Наприклад: електропроводка в квартирі реалізована прихованим способом, а електрика на сходовому майданчику – відкритим. Відповідно якщо брати в розрахунок всю будівлю, виходить змішаний монтаж.

  Електромонтажні роботи, Київ

  Будівельна компанія «Ідеальний Дім» виробляє повний комплекс електромонтажних робіт:

  • Установка розеток
  • Прокладання кабелів
  • Екстрені підключення
  • Заміна електропроводки і т.д.

  За 10 років безперервних робіт, наш колектив накопичив великий досвід у даній сфері, тому якщо Вам необхідний монтаж електропроводки – звертайтесь, будемо раді допомогти!