Група компаній «Идеальный Дом» – це команда професіоналів

Група компаній «Идеальный Дом» – це команда професіоналів з будівництва, ремонту, дизайну та проектування будь-яких об’єктів.

Наша місія: проектування і створення живого простору для Вас – наші Дорогі Клієнти, в якому Ви відчували б себе не тільки затишно і комфортно, але і знаходилися в гармонії з природою.

Індивідуальний підхід – це наше фішка. Ви наш найкращий клієнт! І це не просто слова. Ми хочемо, щоб після спілкування та співпраці з нами Ви могли б нас рекомендувати.

Ми допомагаємо Вам втілювати Ваші ідеї та мрії – від самого початку і до повної реалізації. Звернувшись до нас, Ви позбавите себе від необхідності шукати рішення в багатьох компаніях. Ми об’єдналися для Вашої користі.

Історія бренду

З 2000 року ми вже займалися ремонтами квартир і будівництвом будинків. Наші партнери електрифікували об’єкти, робили монтаж систем опалення та водопостачання, встановлювали кондиціонери і вентиляцію…

У 2011 році було прийнято рішення про створення Групи компаній «Идеальный Дом». Метою об’єднання стало прагнення оптимізувати наші можливості і ресурси для поліпшення обслуговування наших Клієнтів.