• Елітний ремонт будинків

 • Ремонт у будинку

Ви стали щасливим власником нового котеджу і прагнете якнайшвидше зробити в ньому ремонт, щоб насолоджуватись відчуттям власного простору. Або хочете зробити капітальний ремонт у будинку, в якому вже давно живете.

Можна піти шляхом набору різних бригад або окремих майстрів, самостійної купівлі будматеріалів, що, врешті-решт, займе чимало часу, витягне набагато більше грошей і не факт, що результат Вас буде тішити!

А можна зателефонувати в компанію «Идеальный Дом». І ми все зробимо для Вас: виконаємо (якщо потрібно) дизайн проект, підведемо в будинок комунікації і зробимо внутрішню розводку, придбаємо і доставимо будматеріали, виконаємо внутрішнє і зовнішнє оздоблення, замовимо і завеземо меблі та навісимо світильники та гардини.

А Вам залишиться на період ремонту злітати у відпустку, закупити все для барбекю і запросити близьких і друзів на новосілля.

Замовте у нас ремонт у будинку під ключ – і отримайте дизайн проект зі знижкою 50%!

Основні роботи ремонту будинків:

НазваОд.вим.Ціна, від
1Демонтаж перегородокм².200
2Демонтаж стяжки до 100мм.м².120
3Зняття старих шпалерм².20
4Демонтаж керамічної плитким².50
5Стяжка до 50 мм.м².80
6Влаштування перегородок цегляних 120 ммм².100
7Влаштування штукатурки маячної до 30 ммм².80
8Встановлення віконшт.500
9Укладання ламінатум².65
10Укладання плитким².150
11Укладання паркет дошким².90
12Влаштування стель з ГКЛм².110
13Безпіщанкам².65
14Влаштування венеціанської штукатурки на стінахм².120
15Фарбування стінм².45
16Поклейка шпалерм².50
17Навіс люстршт.250

Наші переваги

 • Ціна / якість

  Наші ціни доступні, а якість висока, тому ми можемо з упевненістю говорити про краще поєднанні ціна / якість в Києві

 • Гарантія 5 років

  Ми впевнені у своїй якості, тому на більшість робіт ми вперше на Україні даємо гарантію від 3 до 5 років, а на деякі і більше

 • Точно в срок

  Терміни виконання робіт ми відображаємо в договорі і неухильно цих термінів дотримуємося

 • Фіксований кошторис

  Кошторис на роботи не збільшується в процесі будівництва або ремонту після підписання Договору

 • Досвідчені майстри

  Досвід роботи наших майстрів більше 12 років

 • Закупівля будматеріалів

  Ви не турбуєтеся про закупівлю та доставку будматеріалів, обладнання, про замовлення меблів і т.д., ми цей обов’язок беремо повністю на себе

 • Роботи «під ключ»

  Ми маємо повний штат фахівців, щоб виконати всі роботи з будівництва та оздоблення без залучення суміжників

 • Робимо на совість

  Доказом цього служать відгуки наших вдячних клієнтів

Ремонт будинків і котеджів від професіоналів

Вираз «ремонт будинку» для багатьох означає не що інше, як катастрофу і повний безлад. Саме тому багато власників будинків, передчувають всі «принади» ремонту, заздалегідь готуються до стресу, масі неприємностей і величезним фінансовим витратам. Однак компанія «Ідеальний дім» змінює втомлені стереотипи щодо ремонту в будинку. Ми перетворюємо цю подію в свято і торжество таланту. Ремонт з нами не заподіює клопоту і не псує настрій. Наші фахівці роблять все швидко, якісно і недорого.

Особливості процесу

Ремонт будинків або приватних котеджів відрізняють більш масштабні дії, ніж при облаштуванні квартир. Як правило, спектр робіт ширше, а їх обсяг більше. Додаються і такі складні, але цікаві для майстра етапи, як пристрій сходів, камінів, терас і веранд. Ремонт котеджів – це завжди велике поле для творчості і діяльності. Для нас це можливість проектувати і створювати оригінальні, незвичайні інтер’єрні рішення. Компанія «Ідеальний дім» здійснює найрізноманітніші ремонтно-будівельні та оздоблювальні роботи. В залежності від побажань замовників ми виконуємо ремонт будинків у Києві як комплексно, так і частково. Тим, хто вирішив кардинально змінити своє житло і зробити ремонт будинку, фото на нашому сайті допоможуть визначитися з вибором стилю або надихнуть на власні оригінальні рішення.

Переваги співпраці з компанією «Ідеальний дім»

Головний принцип роботи нашої компанії відображений в її назві. З нами ваш будинок стане ідеальним. Досвідчені та креативні фахівці приділяють велику увагу ергономіці кожного елементу інтер’єру і якості всіх використовуваних матеріалів. Ми з задоволенням візьмемося за створення власного дизайн-проекту або втілимо в життя ідеї замовників з приводу ремонту будинків. Фото в нашій галереї демонструють, що у нас можна замовити як масштабні роботи з переплануванням і повною модернізацією приміщення, так і освіжаючий косметичний ремонт будинку. Київ – динамічний і стрімко зростаючий мегаполіс, жителі якого вміють цінувати свій час і гроші. Ми позбавимо вас від усіх підготовчих робіт і клопоту по вибору будівельних та оздоблювальних матеріалів, а після завершення заходів вивеземо все сміття. Наші талановиті дизайнери і висококласні майстри зможуть знайти свіжі та цікаві ідеї для облаштування інтер’єру. Для нас немає більш цікавої і відповідальної роботи, ніж ремонт будинків. Київ уже переконався в тому, що наша компанія – це команда справжніх професіоналів і майстрів своєї справи, які перетворюють будь-яке житло в ідеальний будинок.