• Ремонт в кухні

Яка Ваша улюблена кімната в будинку? Якщо кухня, то ми Вас щиро вітаємо! Так як з дослідження одного американського журналу, люди, які полюбляють посидіти на кухні – щасливі у відносинах, успішні в роботі, і до того ж викликають симпатію у оточуючих. Але не поспішайте засмучуватися, якщо ви не захоплюєтесь кухонними посиденьками. Може, вся справа в самій кухні? Чи не час зробити там ремонт? Стильний дизайн, зручний м’який куточок, сучасна техніка – і навіть звичайна вечеря здасться Вам витвором кулінарного мистецтва! Ми Вам обіцяємо – Ви закохаєтеся у власну кухню!

Наші переваги

 • Ціна / якість

  Наші ціни доступні, а якість висока, тому ми можемо з упевненістю говорити про краще поєднанні ціна / якість в Києві

 • Гарантія 5 років

  Ми впевнені у своїй якості, тому на більшість робіт ми вперше на Україні даємо гарантію від 3 до 5 років, а на деякі і більше

 • Точно в срок

  Терміни виконання робіт ми відображаємо в договорі і неухильно цих термінів дотримуємося

 • Фіксований кошторис

  Кошторис на роботи не збільшується в процесі будівництва або ремонту після підписання Договору

 • Досвідчені майстри

  Досвід роботи наших майстрів більше 12 років

 • Закупівля будматеріалів

  Ви не турбуєтеся про закупівлю та доставку будматеріалів, обладнання, про замовлення меблів і т.д., ми цей обов’язок беремо повністю на себе

 • Роботи «під ключ»

  Ми маємо повний штат фахівців, щоб виконати всі роботи з будівництва та оздоблення без залучення суміжників

 • Робимо на совість

  Доказом цього служать відгуки наших вдячних клієнтів

Основні роботи по ремонту кухні:

НазваОд.вим.Ціна, від
1Демонтаж керамічної плитким².40
2Стяжка до 50 мм.м².50
3Укладання плитким².110
4Влаштування ГКЛ конструкцій (1 рівень)м².70
5Безпіщанкам².45
6Фарбування стін і стелім².30
7Тепла підлогам².100
8Заміна електрикиточка30
9Влаштування виводів водопостачанняточка150
10Влаштування сантехнічних пристроївточка150
11Заміна міжкімнатних дверейшт.250
12Навіс світильниківшт.70

Ремонт в кухні від компанії «Идеальный дом»

З давніх часів і по сьогоднішній день кухня вважається серцем всього будинку. Дизайн такого багатофункціонального приміщення потрібно продумати ретельно, в найменших деталях, тоді в ньому буде комфортно і приємно виконувати свої повсякденні справи і навіть відпочивати. Компанія «Ідеальний дім» зробить ремонт кухні в Києві будь-якого формату та складності.

Основні етапи ремонту на кухні

 1. Дизайн-проект кухні. Перш ніж почати ремонт, потрібно продумати і скласти проект кухні. Наші досвідчені дізайнери-проектувальники зможуть втілити в життя всі ваші мрії; розкажуть про останні модні віяння і тенденції в інтер’єрах кухні; допоможуть розібратися в стилях і напрямках, підкажуть, як краще поєднувати кольори і відтінки; дадуть відповідь на будь-які ваші запитання.

Не варто забувати, що існують певні вимоги, щодо організації кухонного простору. Адже кухня повинна відповідати певним санітарним нормам, вимогам безпеки і, крім того, поєднувати в собі привабливий зовнішній вигляд, зручне розташування меблів і побутової техніки, функціональність. Знаючий фахівець, добре орієнтується у всіх тонкощах своєї справи, врахує всі ці складові і допоможе досягти самих цікавих результатів в облаштуванні вашої кухні.

 1. Оздоблювальні роботи. Після того як буде готовий проект приміщення, наші фахівці перейдуть безпосередньо до ремонту. У нас працюють лише професійні будівельники з досвідом, які зроблять всю роботу від демонтажу до розстановки предметів інтер’єру якісно і точно в строк.

Особливий ремонт кухні в «хрущовці»

Дуже добре коли кухня велика і простора, в такому приміщенні є можливість втілити найсміливіші ідеї. Однак дуже часто, починаючи ремонт кухні в квартирі, люди стикаються з маленькими розмірами або нестандартною формою приміщення, коли доводиться керуватися не бажаннями, а можливостями.

Ми беремося навіть за ремонт маленької кухні в квартирі. Фахівці компанії «Ідеальний Дім» неодноразово виконували ремонт кухні в «хрущовці» (фото наших робіт ви знайдите у відповідному розділі сайту) і точно знають, що з неї можна створити затишне, багатофункціональне гніздечко.

Ми пропонуємо вам абсолютно по-новому поглянути на ремонт кухні. Фото, представлені на сайті, – це роботи, зроблені нашими фахівцями. Незалежно від складності робіт, ми завжди пропонуємо ремонт кухні, ціна якого буде прийнятна для будь-якого замовника.