Наші переваги

 • Ціна / якість

  Наші ціни доступні, а якість висока, тому ми можемо з упевненістю говорити про краще поєднанні ціна / якість в Києві

 • Гарантія 5 років

  Ми впевнені у своїй якості, тому на більшість робіт ми вперше на Україні даємо гарантію від 3 до 5 років, а на деякі і більше

 • Точно в срок

  Терміни виконання робіт ми відображаємо в договорі і неухильно цих термінів дотримуємося

 • Фіксований кошторис

  Кошторис на роботи не збільшується в процесі будівництва або ремонту після підписання Договору

 • Досвідчені майстри

  Досвід роботи наших майстрів більше 12 років

 • Закупівля будматеріалів

  Ви не турбуєтеся про закупівлю та доставку будматеріалів, обладнання, про замовлення меблів і т.д., ми цей обов’язок беремо повністю на себе

 • Роботи «під ключ»

  Ми маємо повний штат фахівців, щоб виконати всі роботи з будівництва та оздоблення без залучення суміжників

 • Робимо на совість

  Доказом цього служать відгуки наших вдячних клієнтів

Ремонт квартир: фото для ознайомлення і натхнення

Про те, що фахівці компанії «Ідеальний дім» виконують якісний і красивий ремонт, можна говорити багато, але, як свідчить мудрість, краще один раз побачити. Щоб гості нашого сайту змогли подивитися і оцінити наші роботи, ми створили спеціальний розділ, в якому зібрали фото ремонту квартир та окремих кімнат.

Професійний ремонт квартири в повній відповідності з уявленнями клієнта

Всі наші замовники ремонт уявляють по-різному. Для когось це просто зміна застарілих шпалер, для інших – заміна сантехніки, а для деяких – кардинальне і грунтовне переобладнання житла. Наші ремонти квартир, фото яких ви знайдете в галереї, – це дотримання всіх рекомендацій замовника або тонкий творчий процес створення нового ексклюзивного інтер’єру. Якщо у вас є власні ідеї, ми із задоволенням візьмемося за їх втілення. При відсутності часу і бажання фантазувати і щось вигадувати, стиль і концепцію нового убрання вашого будинку підкажуть наші дизайнери.

Вам потрібен невеликий освіжаючий ремонт? Без проблем. Штукатурка, фарбування, обклеювання стін шпалерами, укладання кахлю – ми швидко і недорого виконаємо ці роботи як окремо, так і в комплексі. При реалізації рішення зробити євроремонт, фото в нашому каталозі допоможуть у виборі стилю або наштовхнуть на власні ідеї.

Коли мова заходить про професійний ремонті в кращих європейських традиціях, ми ніколи не працюємо шаблонно. Кожному окремому клієнту наші майстри готові запропонувати створення оригінального інтер’єру з урахуванням індивідуальних особливостей приміщення, переваг, способу життя і звичок мешканців приміщення. Євроремонт квартир, фото яких в кожному окремому випадку оригінальні і неповторні, – для нас не просто ряд будівельних робіт, а цікавий творчий процес.

Особливості наших робіт

На фото ремонтів квартир в галереї видно, що фахівці велику увагу приділяють як розробці загальної концепції інтер’єру, так і окремих елементам. Тонкий стиль і рука майстра простежуються в кожній деталі. Щоб ремонт був не тільки красивим, а надійним і довговічним, ми використовуємо виключно якісні й перевірені матеріали. Переглядаючи фото в портфоліо можна зробити висновок, що, звертаючись до наших послуг, клієнт отримує:

– Ексклюзивний інтер’єр;

– Оригінальний стиль;

– Якісний і довговічний ремонт.

Доповнити список переваг, які не видно на фотографіях, можна приємною ціною, стислими термінами, високим рівнем сервісу.