• Ремонт квартир

  Довірте ремонт професіоналам! Ми зробимо ваше житло ідеальним!

 • Команда професіоналів

 • Детальне планування

Стандартний ремонт квартири – це комплекс робіт, в результаті яких можуть змінюватися внутрішні перегородки, але не несучі стіни і колони. Ви не порушуєте основний дизайн Вашої квартири, тільки освіжаєте його і покращуєте. Мета такого ремонту – змінити старі покриття стін і підлоги на нові, змінити вигляд стелі (зробити конструкції з гіпсокартону), замінити електрику, труби водопроводу і каналізації у ванній і кухні, поміняти міжкімнатні двері і т.д. Ви змінюєте вигляд приміщення на новий, більш сучасний.

Почніть змінювати своє життя вже зараз. Зробіть ремонт, про який давно мріяли!

Основні роботи стандартного ремонту квартири:

№  НазваОд.вим.Ціна від, грн
1Очищення від старої фарбим²40
2Зняття старих шпалерм²20
3Демонтаж керамічної плитким²45
4Розбирання підлоги з лінолеуму (ковроліну)м²25
5Стяжка до 50мм.м²80
6Укладання ламінатум²60
7Укладання плитким²150
8Укладання паркет доским²90
9Влаштування стель з ГКЛм²110
10Безпіщанкам²65
11Поклейка шпалерм²50
12Монтаж розеток і вимикачівточка50
13Навіс люстршт.250

Наші переваги

 • Ціна / якість

  Наші ціни доступні, а якість висока, тому ми можемо з упевненістю говорити про краще поєднанні ціна / якість в Києві

 • Гарантія 5 років

  Ми впевнені у своїй якості, тому на більшість робіт ми вперше на Україні даємо гарантію від 3 до 5 років, а на деякі і більше

 • Точно в строк

  Терміни виконання робіт ми відображаємо в договорі і неухильно цих термінів дотримуємося

 • Фіксований кошторис

  Кошторис на роботи не збільшується в процесі будівництва або ремонту після підписання Договору

 • Досвідчені майстри

  Досвід роботи наших майстрів більше 12 років

 • Закупівля будматеріалів

  Ви не турбуєтеся про закупівлю та доставку будматеріалів, обладнання, про замовлення меблів і т.д., ми цей обов’язок беремо повністю на себе

 • Роботи «під ключ»

  Ми маємо повний штат фахівців, щоб виконати всі роботи з будівництва та оздоблення без залучення суміжників

 • Робимо на совість

  Доказом цього служать відгуки наших вдячних клієнтів

Професійний ремонт квартир

Професійний ремонт квартир

Чи можна ремонт квартири закінчити точно в зазначений у договорі термін? Не змінивши ні на гривню підсумкову вартість, яка зафіксована в цьому ж документі? Суворо дотримуючись всіх норм, правил, стандартів і технічних умов?

– Це було б ідеально, – кажуть наші нові замовники. – Але, на жаль, це неможливо …

Для ремонтно-будівельної компанії, яка називається «Ідеальний Дім», нічого неможливого не існує. Ми проводимо ремонт квартир в Києві та містах-супутниках столиці, і в своїй роботі прагнемо максимально наблизитися до ідеалу. Наскільки нам це вдається, самі за себе говорять відгуки наших численних клієнтів.

  Наші замовники тепер ставляться до ремонту спокійніше

Починаючи з першого дня знайомства з майбутнім клієнтом, який тільки поцікавився приблизною вартістю робіт, до дня підписання акта приймання готового об’єкта, колектив компанії «Ідеальний Дім» прагне змінити в ньому усталену думку про ремонти і будівельників, на цьому заробляючих. Хоча частково люди мають рацію. За кількістю будівельних бригад, які проводять ремонт квартир, Київ набагато випереджає інші міста-мільйонники. Але, на думку жителів, знайти кваліфікованих і старанних фахівців навіть в мегаполісі дуже складно.

І все ж: ремонт в квартирі – це зовсім не стихійне лихо, а планове поліпшення умов життя. І ремонтно-будівельна бригада, виявляється, може бути не збіговиськом нехлюїв і рвачів, а колективом відмінно підготовлених професіоналів, які швидко і вміло роблять свою справу. І з розумінням ставляться до всіх побажань і потреб Замовника.

  Незмінна вартість і терміни ремонту – наше правило

Ще одна аксіома: оголошену вартість ремонту потрібно подумки помножити на два, а то й на три. Даний вислів зазвичай відображає тільки особисту оцінку господарів квартири, які спочатку планували витратити на ремонт одну суму, а реально необхідний бюджет виявився більшим. При підготовці кошторисів на ремонти квартир, ми ретельно проводимо всі обміри приміщень і оцінку ступеня складності робіт, тому зазначена в договорі сума перегляду не підлягає. Хіба що за бажанням самого замовника, який захоче додатково щось поліпшити.

Вважаємо, що ремонт квартир з порушенням термінів здачі об’єкта, чим грішать багато будівельні бригади, є наслідком поверхневої оцінки складності та обсягів робіт на стадії підготовки договору. Звичайно, іноді ремонт однокімнатної квартири в старому будинку може за вартістю і строками перевершувати ремонт двокімнатної квартири в стандартній дев’ятиповерхівці. Але всі ці нюанси повинні бути виявлені, прораховані і внесені в договір ще до початку робіт.

  Благоустрій квартири в новому будинку або ремонт в новобудові

Вітаємо! Якщо Ви хочете обговорити ремонт в новобудові, значить, довгоочікуваний будинок нарешті добудований і зданий в експлуатацію. Ви отримали ключі і бажаєте швидше пройти стадію благоустрою, щоб переїхати в нове житло і повернутися до спокійного і розміреного життя. Ремонт і дизайн квартир в нових будинках, які найчастіше купуються без обробки, має свої особливості, і дуже швидким бути не може. Враховуючи великий обсяг чорнової роботи, на ремонт трикімнатної квартири потрібно кілька місяців.

  Ремонт квартири в Києві від компанії «Ідеальний Дім»: якісно і в строк!

Ми назвали свою компанію «Ідеальний Дім» і розуміємо всю міру відповідальності за це звучну назву. Звичайно, за весь будинок ручатися не можемо, а ось якісний і недорогий ремонт в ньому – гарантуємо. У нашому розумінні ідеальний ремонт – це:

 • Коли слово фахівця не розходиться з ділом.
 • Всі роботи виконані на совість – як для себе.
 • Ціни на будматеріали і роботи справедливі.
 • Терміни здачі об’єкта неухильно дотримуються.
 • Всі вимоги та побажання замовника виконані.

Для жителів столиці, які планують найближчим часом зробити ремонт квартири, Київ з його великою кількістю будівельних гіпермаркетів і насиченим ринком праці, надає широкі можливості вибору найсучасніших будівельних матеріалів, технологій і виконавців. Але навіщо шукати ще когось, якщо Ви вже знайшли компанію «Ідеальний Дім». Будемо раді працювати для Вас!