• Ремонт в спальні

Повноцінний сон – найважливіша складова гарного самопочуття. І залежить він не тільки від матраца, на якому Ви спите. Колір, фактура матеріалів, стиль оформлення – все має значення. Якщо Вам незатишно у власній спальні, якщо ви не висипаєтеся – як можна насолоджуватися новим днем? Рішення може бути досить простим – подаруйте собі новий ремонт Вашої спальні. І Ви дивитиметесь на світ іншими очима!

Наші переваги

 • Ціна / якість

  Наші ціни доступні, а якість висока, тому ми можемо з упевненістю говорити про краще поєднанні ціна / якість в Києві

 • Гарантія 5 років

  Ми впевнені у своїй якості, тому на більшість робіт ми вперше на Україні даємо гарантію від 3 до 5 років, а на деякі і більше

 • Точно в срок

  Терміни виконання робіт ми відображаємо в договорі і неухильно цих термінів дотримуємося

 • Фіксований кошторис

  Кошторис на роботи не збільшується в процесі будівництва або ремонту після підписання Договору

 • Досвідчені майстри

  Досвід роботи наших майстрів більше 12 років

 • Закупівля будматеріалів

  Ви не турбуєтеся про закупівлю та доставку будматеріалів, обладнання, про замовлення меблів і т.д., ми цей обов’язок беремо повністю на себе

 • Роботи «під ключ»

  Ми маємо повний штат фахівців, щоб виконати всі роботи з будівництва та оздоблення без залучення суміжників

 • Робимо на совість

  Доказом цього служать відгуки наших вдячних клієнтів

Основні роботи по ремонту спальні:

НазваОд.вим.Ціна, від
1Очищення від старої фарбим².30
2Зняття старих шпалерм².15
3Розбирання підлоги з лінолеуму (ковроліну)м².25
4Стяжка до 50 мм.м².50
5Укладання ламінатум².45
6Укладання паркет дошким².60
7Влаштування стель з ГКЛм².80
8Безпіщанкам².45
9Поклейка шпалерм².40
10Фарбування стінм².30
11Заміна електрикиточка30
12Заміна міжкімнатних дверейшт.250
13Навіс люстршт.150

Ідеальний ремонт спальні можуть забезпечити тільки професіонали

У сучасній квартирі немає другорядних приміщень. Всі по-своєму потрібні і важливі, і ремонтно оздоблювальні роботи в кожному з них мають свої особливості. Але в жодній іншій з кімнат квартири людина не проводить стільки часу, як в спальні. За винятком, хіба що, людей творчих професій, які працюють удома. З точки зору дизайну спальня подружжя – багатофункціональне приміщення особливої естетики. Тому до того, як почнуться ремонтні роботи, необхідно узгодити із замовником всі основні рішення і деталі майбутнього благоустрою.

Ідеально, коли клієнт згоден замовити і оплатити професійний дизайн-проект майбутньої спальні, за яким і будуть проводитися роботи. Іноді замовники просять повторити вдале оформлення і ремонт спальні, фото якої їм сподобалося на одному із сайтів в інтернеті. Фахівці ремонтно-будівельних бригад компанії «Ідеальний Дім» готові якісно і в строк виконати ремонт у спальні відповідно до будь проектом, навіть якщо це буде просто ескіз або начерк, затверджений замовником. Можемо запропонувати свої варіанти благоустрою.

  Особливі вимоги до ремонту та оформлення спального приміщення

Вдень у спальні має бути багато світла і «повітря». Якщо заплановано капітальний ремонт спальні, бажано включити в нього заміну вікон на більш сучасні конструкції, які зможуть забезпечити належний рівень освітлення та вентиляції. У вечірній час для спальні ідеальне м’яке, «точкове» підсвічування, що може бути вирішено шляхом монтажу декоративних підвісних конструкцій з гіпсокартону. Таке рішення стелі дуже підходить для спальні, створює потрібний настрій і гармонує з рештою цього приміщення.

Дуже часто специфіка планування малогабаритних квартир ускладнює пошуки оптимального рішення, і ремонт маленької спальні вимагає великих зусиль при підготовці проекту і його реалізації. У невеликій кімнаті, виділеної під спальню, багато замовників хотіли б помістити ще й шафу для одягу або міні-гардеробну, щоб не займати цими меблями місце у вітальні. У таких випадках краще виділити одну стіну спальні під вбудовану шафу-купе, весь фасад і двері якого повинні бути обладнані дзеркалами.

Для зважившихся на ремонт власників квартири нескладно знайти тих, хто погодиться виконати намічені ремонтні роботи, Київ буквально заклеєний привабливими оголошеннями і пропозиціями послуг приватних майстрів і будівельних бригад. Але забезпечити належний рівень якості, гарантувати, що ремонт «простоїть» не менше десятка років, а в процесі робіт будуть використані лише екологічно чисті та безпечні для здоров’я власників квартири матеріали, можуть тільки фахівці – професіонали.

Ремонтно-будівельна компанія «Ідеальний Дім» готова виконати будь-яке Ваше замовлення. Обговоріть на сімейній раді план майбутнього ремонту і зателефонуйте нам. Одна з наших бригад зможе приступити до ремонту спальні негайно. До зустрічі!