• Ремонт у вітальні кімнаті

Вітальня – це серце будинку. Це місце, де збирається вся родина, де приймають гостей, відзначають сімейні свята, проводять тихі сімейні вечори … Це кімната частого використання, і оновити її ремонт ніколи не завадить. А може, і не оновити, а повністю змінити її вигляд – додати яскравості, намалювати мрію, додати трохи самого себе – адже це Ваша вітальня! Який Ви? Чим Ви живете? Що любите? Розкажіть це у своїй вітальні, і зимові вечори стануть тепліше в теплій компанії рідних людей.

Наші переваги

 • Ціна / якість

  Наші ціни доступні, а якість висока, тому ми можемо з упевненістю говорити про краще поєднанні ціна / якість в Києві

 • Гарантія 5 років

  Ми впевнені у своїй якості, тому на більшість робіт ми вперше на Україні даємо гарантію від 3 до 5 років, а на деякі і більше

 • Точно в срок

  Терміни виконання робіт ми відображаємо в договорі і неухильно цих термінів дотримуємося

 • Фіксований кошторис

  Кошторис на роботи не збільшується в процесі будівництва або ремонту після підписання Договору

 • Досвідчені майстри

  Досвід роботи наших майстрів більше 12 років

 • Закупівля будматеріалів

  Ви не турбуєтеся про закупівлю та доставку будматеріалів, обладнання, про замовлення меблів і т.д., ми цей обов’язок беремо повністю на себе

 • Роботи «під ключ»

  Ми маємо повний штат фахівців, щоб виконати всі роботи з будівництва та оздоблення без залучення суміжників

 • Робимо на совість

  Доказом цього служать відгуки наших вдячних клієнтів

Основні роботи по ремонту вітальні:

НазваОд.вим.Ціна, від
1Очищення від старої фарбим².30
2Зняття старих шпалерм².15
3Розбирання підлоги з лінолеуму (ковроліну)м².25
4Стяжка до 50 мм.м².50
5Укладання ламінатум².45
6Укладання плитким².110
7Укладання паркет дошким².60
8Влаштування стель з ГКЛм².80
9Безпіщанкам².45
10Влаштування венеціанської штукатурки на стінахм².100
11Поклейка шпалерм².40
12Заміна електрикиточка30
13Заміна міжкімнатних дверейшт.250
14Навіс люстршт.150

Ремонт зали (вітальні), індивідуальність в інтер’єрі

Кожна сім’я, починаючи ремонт, мріє зробити свою квартиру не тільки зручною для проживання, але й неповторно привабливою і унікальною в плані дизайну всіх її приміщень. Особливу увагу при цьому зазвичай приділяється найбільшій кімнаті – вітальні. В якій так любить збиратися вечорами вся дружня сім’я, де приймають гостей, і весь цей недешевий ремонт вітальні дуже часто затівається саме для них. Хто з господарів підспудно не мріє, щоб кошти, вкладені в благоустрій квартири, відбилися захопленням в очах відвідучих їх будинок людей ?!

Тому підготовчий етап, а потім і безпосередньо ремонт зали, як інакше прийнято називати вітальню, забирає багато часу і вимагає значних фінансових вкладень. Вирішити всі проблеми швидко і менш затратно можна тільки за допомогою професіоналів. Фахівці компанії «Ідеальний Дім» готові розробити проект і розрахувати кошторис на ремонт у вітальні під ключ, коли замовник тільки ставить завдання, а потім приймає і оплачує вже готову роботу. Така форма співпраці клієнтів з ремонтно-будівельними компаніями стає все більш популярною.

Чи потрібен дизайн-проект або достатньо детального плану ремонту?

Щоб спробувати дійсно здивувати своїх майбутніх гостей, дизайн-проект, безумовно, потрібен. Але поспішати звертатися до самого модному і високооплачуваного дизайнеру по інтер’єрах не слід. Вдалий ремонт залу в квартирі можна підглянути на одному зі спеціалізованих сайтів в інтернеті, «змалювати» зі статті в одному з модних журналів, або на основі побаченого спробувати розробити відповідний проект самостійно. В останньому випадку корисно обговорити план благоустрою вітальні з фахівцями компанії, яка займатиметься практичною реалізацією ваших ідей.

Результатом таких консультацій стане детальний план ремонту, в якому будуть враховані всі необхідні деталі. Якщо на першому етапі буде потрібно здійснити перепланування, поміняти вікна і замінити радіатори центрального опалення, демонтувати стару і прокласти нову електропроводку, всі ці роботи можуть бути виконані профільними фахівцями компанії «Ідеальний Дім». Після того, як будуть закінчені всі підготовчі роботи, за подальший ремонт вітальні – стелі, стіни і підлогу буде відповідати комплексна ремонтно-будівельна бригада.

Якісні матеріали і майстерність будівельників – гарантія успішного ремонту

Сучасні технології ремонту – швидкі та зручні рішення. Хоча й не завжди кращі. Наприклад, якісна паркетна підлога краще самого зносостійкого ламінату. А ось багаторівневі стельові конструкції з гіпсокартону і натяжні стелі відмінно себе зарекомендували, і не дарма користуються популярністю. Наскільки розпочатий ремонт у залі буде успішним, і чи зможе досягти основної мети – повністю задовольнити очікування замовника, залежить від кількох найважливіших складових:

 • Наявності професійного проекту або комплексного плану ремонту, в якому будуть враховані всі побажання замовника і особливості конкретного приміщення.
 • Розумного поєднання старих і нових технологій ремонту.
 • Використання в роботі тільки найякісніших будівельних матеріалів.
 • Особистого досвіду і майстерності членів ремонтно-будівельної бригади.

Фахівці компанії «Ідеальний Дім» готові виконати для Вас оригінальний по стилю і бездоганний по якості ремонт у вітальні, фото якого буде гідно прикрашати собою розділ кращих робіт на нашому сайті. А, можливо, і обкладинку одного з найвідоміших журналів, присвяченого дизайну інтер’єрів та благоустрою житла. Звертайтеся!