Компанія «Идеальний Дом» не просто будує, ми створюємо живий простір. А все живе дихає. Вентиляція будинку, котеджу, вентиляція квартири або офісу, загалом, вентиляція будь-яких приміщень – це легені Вашого житлового або робочого простору.
Від повітря, яким Ви дихаєте, залежить Ваше самопочуття, настрій, працездатність.
Також чимало важливим фактором комфорту та зручності життя і роботи – є наявність в приміщенні кондиціонерів. У жарку пору року людині просто необхідно мати можливість дихати свіжим повітрям і комфортно себе почувати. Причому кондиціонери можна використовувати не тільки для охолодження повітря, а й для нагріву, коли прийдуть холоди. Кондиціювання – це вже не данина моді, а нагальна необхідність для житлових, офісних та громадських приміщень.
Ще на етапі розробки проекту будівлі (дизайн-проекту квартири) варто потурбуватися про створення сприятливого клімату в приміщенні і визначити, який саме вид вентиляції та кондиціонування буде застосований для даного приміщення.

Не економте на чистому і комфортному повітрі – це основа Вашого здоров’я!

Замовте монтаж систем вентиляції про кондиціонування – і ми наповнимо Ваше життя свіжим бризом!

Наші переваги

 • Ціна / якість

  Наші ціни доступні, а якість висока, тому ми можемо з упевненістю говорити про краще поєднання ціна / якість в Києві

 • Гарантія 5 років

  Ми впевнені у своїй якості, тому на більшість робіт ми вперше на Україні даємо гарантію від 3 до 5 років, а на деякі і більше

 • Точно в строк

  Терміни виконання робіт ми відображаємо в договорі і неухильно цих термінів дотримуємося

 • Фіксований кошторис

  Кошторис на роботи не збільшується в процесі будівництва або ремонту після підписання Договору

 • Досвідчені майстри

  Досвід роботи наших майстрів більше 12 років

 • Закупівля будматеріалів

  Ви не турбуєтеся про закупівлю та доставку будматеріалів, обладнання, про замовлення меблів і т.д., ми цей обов’язок беремо повністю на себе

 • Роботи «під ключ»

  Ми маємо повний штат фахівців, щоб виконати всі роботи з будівництва та оздоблення без залучення суміжників

 • Робимо на совість

  Доказом цьому служать відгуки наших вдячних клієнтів

Основні роботи з вентиляції і кондиціонування:

Проект вентиляції – від 10 дол. / М2

Монтаж вентиляції, від 40 дол. / М2

Монтаж побутових кондиціонерів – від 70 долл./точка

Орієнтовна вартість монтажних робіт для різних об’єктів наведена в таблиці.

Види робітТип помещеньВартість за м.кв., от
ВентиляціяПромислові приміщення40 $ за кв.м.*
Вентиляція и кондиціонуванняКафе, ресторани70$ за кв.м*
Вентиляція и кондиціонуванняКвартири, котеджі, офіси90$ за кв.м.*

Правильна вентиляція в будинку – що може бути важливіше?

Повітря є найбільш важливим з усіх речовин споживаних людиною, а середній час, який людина може прожити без повітря, складає всього 2 хвилини. Саме тому схеми системи вентиляції розраховуються на самих ранніх етапах проектування будь-якої будівлі, але особливої ​​уваги, безумовно, заслуговують житлові будівлі.

Види вентиляції

 •  Природна вентиляція – надходження і відведення повітря в приміщенні здійснюється природним шляхом (природні явища) через заздалегідь підготовлені отвори. Застосовується при будівництві багатоповерхових житлових будівель, монтаж вентиляції практично відсутня, капітальні вкладення – мінімальні.
 • Механічна вентиляція – надходження і відведення повітря в приміщенні проводиться за допомогою механізмів (вентилятори, вентиляційні установки і т.п.). Застосовується в сучасних житлових комплексах, торгових та офісних центрах, вентиляційні системи досить складні, капітальні витрати – значні.

У приватних будинках зараз переважає природна вентиляція, але все частіше зустрічаються проекти заміських будинків і котеджів, в яких застосовуються сучасні вентиляційні системи з централізованим кондиціонуванням всієї будівлі і автоматизованим управлінням.

Кондиціонування повітря, монтаж кондиціонера.

Крім правильної циркуляції повітря в приміщенні також важлива його комфортна температура. У спекотну погоду за правильну температуру відповідає кондиціонер, саме з його допомогою ми можемо охолоджувати повітря, очищати його, осушувати і навіть іонізувати. А деякі моделі можуть також ефективно нагрівати повітря при певних умовах – відмінне підмога в міжсезоння, чи не так?
Установка кондиціонера і вентиляція будинку – щільно пов’язані між собою, тому займатися монтажем повинен сертифікований фахівець, який дасть гарантію на свою роботу. Будівельна компанія «Ідеальний Дім» має в штаті ряд фахівців такого рівня, і звичайно надає гарантію на всі види робіт.

Потрібна правильна вентиляція або якісний монтаж кондиціонера? Звернувшись до нас, Ви гарантовано потрапите за адресою!