• елітний ремонт квартир

Елітний ремонт квартири – це комплекс робіт, метою яких є створення Вашого особливого та унікального простору, що відображає Ваші бажання, мрії і Ваш статус.

Це не просто якісно укладені коштовні матеріали. Насамперед – це ремонт з авторським дизайн проектом, з використанням дорогих оздоблювальних матеріалів та ексклюзивні планувальні рішення. Це найсуворіший контроль робіт нашими прорабами, а також архітектурний і дизайнерський нагляд.

В ремонтні роботи входить:

 • Демонтаж старих перегородок, старих комунікацій і т.д.
 • Зведення нових стін, арок, колон і т.д.
 • Прокладання нових інженерних комунікацій (електрика, сантехніка, опалення, кондиціювання, система «розумний дім»)
 • влаштування 2-3-х рівневих стель з декоративним підсвічуванням
 • обробка стін декоративними фарбами і штукатурками або текстильними шовковими шпалерами,
 • кладка мозаїчних панно або художнього паркету,
 • влаштування гіпсової настінної і стельової ліпнини,
 • монтаж малих архітектурних форм (панно, арок, пілястр, колон і т.д.)

Можна все життя мріяти створити квартиру своєї мрії, а можна звернутися до нас і вже завтра насолоджуватися неповторним інтер’єром. Дозвольте собі зробити елітний ремонт квартири – адже Ви цього варті!

Основні роботи елітного ремонту квартири:

№  п.п.НазваОд.вим.Ціна від, грн
1Демонтаж бетонних перегородокм²500
2Демонтаж стяжки до 100мм.м²120
3Демонтаж керамічної плитким²50
4Влаштування перегородок з піноблоківм²95
5Стяжка до 50мм.м²80
6Наливна підлогам²150
7Художній паркетм²200
8Облицювання підлоги мармуром або гранітомм²280
9Облицювання стін мозаїкоюм²280
10Фарбування стелім²50
11Безпіщанка під фарбуванням²90
12Влаштування венеціанської штукатурки на стінахм²120
13Влаштування ГКЛ конструкцій (1 рівень)м²110
14Навіс люстршт.250

Наші переваги

 • Ціна / якість

  Наші ціни доступні, а якість висока, тому ми можемо з упевненістю говорити про краще поєднанні ціна / якість в Києві

 • Гарантія 5 років

  Ми впевнені у своїй якості, тому на більшість робіт ми вперше на Україні даємо гарантію від 3 до 5 років, а на деякі і більше

 • Точно в строк

  Терміни виконання робіт ми відображаємо в договорі і неухильно цих термінів дотримуємося

 • Фіксований кошторис

  Кошторис на роботи не збільшується в процесі будівництва або ремонту після підписання Договору

 • Досвідчені майстри

  Досвід роботи наших майстрів більше 12 років

 • Закупівля будматеріалів

  Ви не турбуєтеся про закупівлю та доставку будматеріалів, обладнання, про замовлення меблів і т.д., ми цей обов’язок беремо повністю на себе

 • Роботи «під ключ»

  Ми маємо повний штат фахівців, щоб виконати всі роботи з будівництва та оздоблення без залучення суміжників

 • Робимо на совість

  Доказом цього служать відгуки наших вдячних клієнтів

Євроремонт квартир – справа для справжніх професіоналів

«Євроремонт» – поняття далеко не нове. Багато людей це слово гордо і голосно вимовляють при згадці навіть самого найменшого оновлення інтер’єру квартири. Проте справжній євроремонт – це не просто «косметика», це широкий спектр робіт з благоустрою житла: створення оригінального дизайн-проекту, повне або часткове перепланування квартири, зміна плану прокладання інженерних комунікацій, зонування, використання сучасних матеріалів європейського зразка і ще цілий ряд заходів, які відрізняють класичний ремонт квартир від справжнього євроремонту.

Євро ремонт квартир: відмітні особливості

У компанії «Ідеальний дім» про якісний ремонт в європейських традиціях знають усе. Ми готові запропонувати різнопланові послуги в рамках євроремонту квартир: від створення загальної концепції та вибору стилю інтер’єру до завершальних штрихів декору. Наш колектив – це команда професіоналів, які мають великий досвід у ремонті. Ви можете бути впевнені, що довіряєте свій будинок талановитим дизайнерам, працьовитим і відповідальним майстрам. Ми виконаємо євро ремонт на найвищому рівні, щоб вас і вашу сім’ю оточували комфорт і затишок.

Одна з головних особливостей професійного ремонту квартир за європейськими стандартами – творчий підхід. Важливо не просто зробити житло красивим, але і підібрати оригінальні нестандартні рішення, які будуть чудово поєднуватися між собою і гармоніювати з загальним стилем. Євроремонт – це виключно дизайнерський ремонт квартири, з авторськими і ексклюзивними елементами.

Елітний ремонт квартир немислимий без перепланування. Особливо якщо мова йде про старі будинки радянської будівлі. Це дозволить піти від нав’язаних стереотипів про якість житла і втілити найсміливіші ідеї. Ми перетворимо вашу квартиру до невпізнання, наповнимо ергономікою кожен її куточок і зможимо грамотно розпорядитися кожним сантиметром площі. Хоч то ремонт квартири-студії або оновлення просторого будинку з безліччю кімнат, наші фахівці виконають всі заходи з урахуванням останніх тенденцій євромоди.

Матеріали для євроремонту

Якісний ремонт квартир можливий тільки при використанні надійних будівельних матеріалів. Ми звикли довіряти перевіреним виробникам і маркам з бездоганною репутацією. При необхідності наші майстри візьмуть на себе всі клопоти з підбору та купівлі будівельних і облицювальних матеріалів.