• Ремонт квартир

  Довірте ремонт професіоналам! Ми зробимо ваше житло ідеальним!

 • Команда професіоналів

 • Детальне планування

Стандартний ремонт квартири – це комплекс робіт, в результаті яких можуть змінюватися внутрішні перегородки, але не несучі стіни і колони. Ви не порушуєте основний дизайн Вашої квартири, тільки освіжаєте його і покращуєте. Мета такого ремонту – змінити старі покриття стін і підлоги на нові, змінити вигляд стелі (зробити конструкції з гіпсокартону), замінити електрику, труби водопроводу і каналізації у ванній і кухні, поміняти міжкімнатні двері і т.д. Ви змінюєте вигляд приміщення на новий, більш сучасний.

Почніть змінювати своє життя вже зараз. Зробіть ремонт, про який давно мріяли!

Основні роботи стандартного ремонту квартири:

№ НазваОд.вим.Ціна від, грн
1Очищення від старої фарбим²40
2Зняття старих шпалерм²20
3Демонтаж керамічної плитким²45
4Розбирання підлоги з лінолеуму (ковроліну)м²25
5Стяжка до 50мм.м²80
6Укладання ламінатум²60
7Укладання плитким²150
8Укладання паркет доским²90
9Влаштування стель з ГКЛм²110
10Безпіщанкам²65
11Поклейка шпалерм²50
12Монтаж розеток і вимикачівточка50
13Навіс люстршт.250

Наші переваги

 • Ціна / якість

  Наші ціни доступні, а якість висока, тому ми можемо з упевненістю говорити про краще поєднанні ціна / якість в Києві

 • Гарантія 5 років

  Ми впевнені у своїй якості, тому на більшість робіт ми вперше на Україні даємо гарантію від 3 до 5 років, а на деякі і більше

 • Точно в строк

  Терміни виконання робіт ми відображаємо в договорі і неухильно цих термінів дотримуємося

 • Фіксований кошторис

  Кошторис на роботи не збільшується в процесі будівництва або ремонту після підписання Договору

 • Досвідчені майстри

  Досвід роботи наших майстрів більше 12 років

 • Закупівля будматеріалів

  Ви не турбуєтеся про закупівлю та доставку будматеріалів, обладнання, про замовлення меблів і т.д., ми цей обов’язок беремо повністю на себе

 • Роботи «під ключ»

  Ми маємо повний штат фахівців, щоб виконати всі роботи з будівництва та оздоблення без залучення суміжників

 • Робимо на совість

  Доказом цього служать відгуки наших вдячних клієнтів

This contact form is deactivated because you refused to accept Google reCaptcha service which is necessary to validate any messages sent by the form.

Професійний ремонт квартир

Професійний ремонт квартир

Чи можна ремонт квартири закінчити точно в зазначений у договорі термін? Не змінивши ні на гривню підсумкову вартість, яка зафіксована в цьому ж документі? Суворо дотримуючись всіх норм, правил, стандартів і технічних умов?

– Це було б ідеально, – кажуть наші нові замовники. – Але, на жаль, це неможливо …

Для ремонтно-будівельної компанії, яка називається «Ідеальний Дім», нічого неможливого не існує. Ми проводимо ремонт квартир в Києві та містах-супутниках столиці, і в своїй роботі прагнемо максимально наблизитися до ідеалу. Наскільки нам це вдається, самі за себе говорять відгуки наших численних клієнтів.

  Наші замовники тепер ставляться до ремонту спокійніше

Починаючи з першого дня знайомства з майбутнім клієнтом, який тільки поцікавився приблизною вартістю робіт, до дня підписання акта приймання готового об’єкта, колектив компанії «Ідеальний Дім» прагне змінити в ньому усталену думку про ремонти і будівельників, на цьому заробляючих. Хоча частково люди мають рацію. За кількістю будівельних бригад, які проводять ремонт квартир, Київ набагато випереджає інші міста-мільйонники. Але, на думку жителів, знайти кваліфікованих і старанних фахівців навіть в мегаполісі дуже складно.

І все ж: ремонт в квартирі – це зовсім не стихійне лихо, а планове поліпшення умов життя. І ремонтно-будівельна бригада, виявляється, може бути не збіговиськом нехлюїв і рвачів, а колективом відмінно підготовлених професіоналів, які швидко і вміло роблять свою справу. І з розумінням ставляться до всіх побажань і потреб Замовника.

 Незмінна вартість і терміни ремонту – наше правило

Ще одна аксіома: оголошену вартість ремонту потрібно подумки помножити на два, а то й на три. Даний вислів зазвичай відображає тільки особисту оцінку господарів квартири, які спочатку планували витратити на ремонт одну суму, а реально необхідний бюджет виявився більшим. При підготовці кошторисів на ремонти квартир, ми ретельно проводимо всі обміри приміщень і оцінку ступеня складності робіт, тому зазначена в договорі сума перегляду не підлягає. Хіба що за бажанням самого замовника, який захоче додатково щось поліпшити.

Вважаємо, що ремонт квартир з порушенням термінів здачі об’єкта, чим грішать багато будівельні бригади, є наслідком поверхневої оцінки складності та обсягів робіт на стадії підготовки договору. Звичайно, іноді ремонт однокімнатної квартири в старому будинку може за вартістю і строками перевершувати ремонт двокімнатної квартири в стандартній дев’ятиповерхівці. Але всі ці нюанси повинні бути виявлені, прораховані і внесені в договір ще до початку робіт.

 Благоустрій квартири в новому будинку або ремонт в новобудові

Вітаємо! Якщо Ви хочете обговорити ремонт в новобудові, значить, довгоочікуваний будинок нарешті добудований і зданий в експлуатацію. Ви отримали ключі і бажаєте швидше пройти стадію благоустрою, щоб переїхати в нове житло і повернутися до спокійного і розміреного життя. Ремонт і дизайн квартир в нових будинках, які найчастіше купуються без обробки, має свої особливості, і дуже швидким бути не може. Враховуючи великий обсяг чорнової роботи, на ремонт трикімнатної квартири потрібно кілька місяців.

 Ремонт квартири в Києві від компанії «Ідеальний Дім»: якісно і в строк!

Ми назвали свою компанію «Ідеальний Дім» і розуміємо всю міру відповідальності за це звучну назву. Звичайно, за весь будинок ручатися не можемо, а ось якісний і недорогий ремонт в ньому – гарантуємо. У нашому розумінні ідеальний ремонт – це:

 • Коли слово фахівця не розходиться з ділом.
 • Всі роботи виконані на совість – як для себе.
 • Ціни на будматеріали і роботи справедливі.
 • Терміни здачі об’єкта неухильно дотримуються.
 • Всі вимоги та побажання замовника виконані.

Для жителів столиці, які планують найближчим часом зробити ремонт квартири, Київ з його великою кількістю будівельних гіпермаркетів і насиченим ринком праці, надає широкі можливості вибору найсучасніших будівельних матеріалів, технологій і виконавців. Але навіщо шукати ще когось, якщо Ви вже знайшли компанію «Ідеальний Дім». Будемо раді працювати для Вас!