Якщо завтра по всій планеті вимкнуть світло – цивілізація прийде в занепад. Така роль електрики в сучасному світі.
Тому грамотнийпідхід до проектування, розрахунку та монтажуелектричнихсистемдуже важливий.

Можна найняти проводити електромонтаж сусіда, купити китайські дріт та автомати і молити Бога, щоб не згоріла вся квартира або не вдарив нікого струмом!
А можна і потрібно звернутися до професіоналів з багаторічним досвідом, не економити на якості матеріалів і отримати систему, яка буде працювати безпечно, комфортно і з гарантією на десятиліття!

Замовте у нас електромонтаж – і ми зробимо Ваше життя яскравим і комфортним!

Наші переваги

 • Ціна / якість

  Наші ціни доступні, а якість висока, тому ми можемо з упевненістю говорити про краще поєднання ціна / якість в Києві

 • Гарантія 5 років

  Ми впевнені у своїй якості, тому на більшість робіт ми вперше на Україні даємо гарантію від 3 до 5 років, а на деякі і більше

 • Точно в строк

  Терміни виконання робіт ми відображаємо в договорі і неухильно цих термінів дотримуємося

 • Фіксований кошторис

  Кошторис на роботи не збільшується в процесі будівництва або ремонту після підписання Договору

 • Досвідчені майстри

  Досвід роботи наших майстрів більше 12 років

 • Закупівля будматеріалів

  Ви не турбуєтеся про закупівлю та доставку будматеріалів, обладнання, про замовлення меблів і т.д., ми цей обов’язок беремо повністю на себе

 • Роботи «під ключ»

  Ми маємо повний штат фахівців, щоб виконати всі роботи з будівництва та оздоблення без залучення суміжників

 • Робимо на совість

  Доказом цьому служать відгуки наших вдячних клієнтів

This contact form is deactivated because you refused to accept Google reCaptcha service which is necessary to validate any messages sent by the form.

Основні роботи з архітектурного проектування:

№  п.п.НаіменуванняОд.Вим.Ціна, від
1монтаж ел.точек по цеглинішт.65
2монтаж ел.точек по бетонушт.90
3укладка ел.кабеляп.м.8
4укладка гофрип.м.8
5укладка металорукавап.м.10
6укладка кабель-каналуп.м.10
7монтаж ел.щіташт.450
8заземлення, громовідвідшт.500
9Підключення до силової електромережішт.150
10Набір електрощита (монтаж автоматів)шт.30
11Монтаж розподільних коробок і підрозетниківшт.45
12 Монтаж, розеток і вимикачівшт.50
13Монтаж точкових світильниківшт.30
14Монтаж світильників, брашт.100
15Монтаж люмінісцентніх світильниківшт.125
16Монтаж люстришт.250
17Монтаж і підключення вхідного дзвінкашт.100

Електромонтаж – робота для справжніх професіоналів

Електромонтажні роботи на сьогоднішній день – це без сумніву «вищий пілотаж» серед усіх будівельних робіт. Чому? Все дуже просто – наслідки халтури в цьому виді робіт дуже часто бувають плачевними, а збиток може перевищити сумарну вартість всіх видів будівельних і ремонтних робіт разом узятих. Тому,  якщо у Вас виникає бажання заощадити на такій справі як монтаж електропроводки – радимо відразу відкинути ці думки!
Проводка в квартирі – це як артерії в організмі людини, саме по проводах тече струм, який чарівним чином вдихає життя в усі побутові прилади. І, напевно, жодна людина вже не може уявити собі повсякденне життя без електрики. Давайте ж детально розглянемо монтаж електропроводки в будинку. Виробляються ці роботи безпосередньо перед оздоблювальними роботами, але підготовка до них, а саме проектна частина, готується разом з проектом будівлі. Виробляються складні розрахунки по навантаженню електромережі, кількості споживачів, піковим навантаженням і т.п. Обов’язково враховується сумісність всіх компонентів мережі (кабеля, автомати, трансформатори, розподільники, розетки, вимикачі та багато іншого), підбираються необхідні параметри розцінки на електромонтаж і тільки після цього можна приступати до робіт.

Способи монтажу електропроводки

 1. Відкритий монтаж – всі дроти, розетки, вимикачі та розподільники кріпляться поверх стін за допомогою спеціальних скоб, кабелеукладачів та іншого. Даний вид монтажу застосовується при косметичних ремонтах в квартирах, або при електромонтажу у виробничих приміщеннях, а також при екстрених підключених нових споживачів.
 2. Прихований монтаж – вся електромережа захована в стіни за допомогою укладання кабелів в спеціальні жолоби або за допомогою штробления. Назовні виведені тільки вимикачі, лічильники і розетки. Такий монтаж завжди використовується при будівництві приватних будинків і житлових багатоповерхових будинків, а також при капітальних ремонтах.
 3. Змішаний монтаж – поєднує в собі обидва перерахованих вище способу, дозволяє прискорити проведення електромонтажних робіт, а також, іноді, знизити капітальні витрати .

  Наприклад: електропроводка в квартирі реалізована прихованим способом, а електрика на сходовому майданчику – відкритим. Відповідно якщо брати в розрахунок всю будівлю, виходить змішаний монтаж.

  Електромонтажні роботи, Київ

  Будівельна компанія «Ідеальний Дім» виробляє повний комплекс електромонтажних робіт:

  • Установка розеток
  • Прокладання кабелів
  • Екстрені підключення
  • Заміна електропроводки і т.д.

  За 10 років безперервних робіт, наш колектив накопичив великий досвід у даній сфері, тому якщо Вам необхідний монтаж електропроводки – звертайтесь, будемо раді допомогти!