• Елітний ремонт будинків

 • Ремонт у будинку

Ви стали щасливим власником нового котеджу і прагнете якнайшвидше зробити в ньому ремонт, щоб насолоджуватись відчуттям власного простору. Або хочете зробити капітальний ремонт у будинку, в якому вже давно живете.

Можна піти шляхом набору різних бригад або окремих майстрів, самостійної купівлі будматеріалів, що, врешті-решт, займе чимало часу, витягне набагато більше грошей і не факт, що результат Вас буде тішити!

А можна зателефонувати в компанію «Идеальный Дом». І ми все зробимо для Вас: виконаємо (якщо потрібно) дизайн проект, підведемо в будинок комунікації і зробимо внутрішню розводку, придбаємо і доставимо будматеріали, виконаємо внутрішнє і зовнішнє оздоблення, замовимо і завеземо меблі та навісимо світильники та гардини.

А Вам залишиться на період ремонту злітати у відпустку, закупити все для барбекю і запросити близьких і друзів на новосілля.

Замовте у нас ремонт у будинку під ключ – і отримайте дизайн проект зі знижкою 50%!

Основні роботи ремонту будинків:

НазваОд.вим.Ціна, від
1Демонтаж перегородокм².200
2Демонтаж стяжки до 100мм.м².120
3Зняття старих шпалерм².20
4Демонтаж керамічної плитким².50
5Стяжка до 50 мм.м².80
6Влаштування перегородок цегляних 120 ммм².100
7Влаштування штукатурки маячної до 30 ммм².80
8Встановлення віконшт.500
9Укладання ламінатум².65
10Укладання плитким².150
11Укладання паркет дошким².90
12Влаштування стель з ГКЛм².110
13Безпіщанкам².65
14Влаштування венеціанської штукатурки на стінахм².120
15Фарбування стінм².45
16Поклейка шпалерм².50
17Навіс люстршт.250

Наші переваги

 • Ціна / якість

  Наші ціни доступні, а якість висока, тому ми можемо з упевненістю говорити про краще поєднанні ціна / якість в Києві

 • Гарантія 5 років

  Ми впевнені у своїй якості, тому на більшість робіт ми вперше на Україні даємо гарантію від 3 до 5 років, а на деякі і більше

 • Точно в срок

  Терміни виконання робіт ми відображаємо в договорі і неухильно цих термінів дотримуємося

 • Фіксований кошторис

  Кошторис на роботи не збільшується в процесі будівництва або ремонту після підписання Договору

 • Досвідчені майстри

  Досвід роботи наших майстрів більше 12 років

 • Закупівля будматеріалів

  Ви не турбуєтеся про закупівлю та доставку будматеріалів, обладнання, про замовлення меблів і т.д., ми цей обов’язок беремо повністю на себе

 • Роботи «під ключ»

  Ми маємо повний штат фахівців, щоб виконати всі роботи з будівництва та оздоблення без залучення суміжників

 • Робимо на совість

  Доказом цього служать відгуки наших вдячних клієнтів

This contact form is deactivated because you refused to accept Google reCaptcha service which is necessary to validate any messages sent by the form.

Ремонт будинків і котеджів від професіоналів

Вираз «ремонт будинку» для багатьох означає не що інше, як катастрофу і повний безлад. Саме тому багато власників будинків, передчувають всі «принади» ремонту, заздалегідь готуються до стресу, масі неприємностей і величезним фінансовим витратам. Однак компанія «Ідеальний дім» змінює втомлені стереотипи щодо ремонту в будинку. Ми перетворюємо цю подію в свято і торжество таланту. Ремонт з нами не заподіює клопоту і не псує настрій. Наші фахівці роблять все швидко, якісно і недорого.

Особливості процесу

Ремонт будинків або приватних котеджів відрізняють більш масштабні дії, ніж при облаштуванні квартир. Як правило, спектр робіт ширше, а їх обсяг більше. Додаються і такі складні, але цікаві для майстра етапи, як пристрій сходів, камінів, терас і веранд. Ремонт котеджів – це завжди велике поле для творчості і діяльності. Для нас це можливість проектувати і створювати оригінальні, незвичайні інтер’єрні рішення. Компанія «Ідеальний дім» здійснює найрізноманітніші ремонтно-будівельні та оздоблювальні роботи. В залежності від побажань замовників ми виконуємо ремонт будинків у Києві як комплексно, так і частково. Тим, хто вирішив кардинально змінити своє житло і зробити ремонт будинку, фото на нашому сайті допоможуть визначитися з вибором стилю або надихнуть на власні оригінальні рішення.

Переваги співпраці з компанією «Ідеальний дім»

Головний принцип роботи нашої компанії відображений в її назві. З нами ваш будинок стане ідеальним. Досвідчені та креативні фахівці приділяють велику увагу ергономіці кожного елементу інтер’єру і якості всіх використовуваних матеріалів. Ми з задоволенням візьмемося за створення власного дизайн-проекту або втілимо в життя ідеї замовників з приводу ремонту будинків. Фото в нашій галереї демонструють, що у нас можна замовити як масштабні роботи з переплануванням і повною модернізацією приміщення, так і освіжаючий косметичний ремонт будинку. Київ – динамічний і стрімко зростаючий мегаполіс, жителі якого вміють цінувати свій час і гроші. Ми позбавимо вас від усіх підготовчих робіт і клопоту по вибору будівельних та оздоблювальних матеріалів, а після завершення заходів вивеземо все сміття. Наші талановиті дизайнери і висококласні майстри зможуть знайти свіжі та цікаві ідеї для облаштування інтер’єру. Для нас немає більш цікавої і відповідальної роботи, ніж ремонт будинків. Київ уже переконався в тому, що наша компанія – це команда справжніх професіоналів і майстрів своєї справи, які перетворюють будь-яке житло в ідеальний будинок.