• Балкони під ключ

Минули часи, коли балкон використовувався в якості комори для різного непотребу. Тепер балкон – повноцінний учасник створення комфорту для свого власника. Адже це – кілька додаткових метрів для життя! Вам вибирати – чи зробити балкон своїм міні робочим кабінетом, або домашньою кав’ярнею, а може, він буде кімнатою для медитацій – ми не знаємо… Але ми точно знаємо, що допоможемо Вам влаштувати на Вашому балконі улюблений комфортний теплий куточок, куди Вам неодмінно захочеться зазирнути знову і знову.

Які роботи можуть входити в ремонт балкона:

НазваОд.вим.Ціна від, грн
1Заміна віконних блоківшт.250
2Внутрішнє та зовнішнє утепленням²140
3Влаштування теплої підлогим²100
4Оздоблення стін і стелім²40
5Заміна електрикиточка30

Наші переваги

 • Ціна / якість

  Наші ціни доступні, а якість висока, тому ми можемо з упевненістю говорити про краще поєднанні ціна / якість в Києві

 • Гарантія 5 років

  Ми впевнені у своїй якості, тому на більшість робіт ми вперше на Україні даємо гарантію від 3 до 5 років, а на деякі і більше

 • Точно в срок

  Терміни виконання робіт ми відображаємо в договорі і неухильно цих термінів дотримуємося

 • Фіксований кошторис

  Кошторис на роботи не збільшується в процесі будівництва або ремонту після підписання Договору

 • Досвідчені майстри

  Досвід роботи наших майстрів більше 12 років

 • Закупівля будматеріалів

  Ви не турбуєтеся про закупівлю та доставку будматеріалів, обладнання, про замовлення меблів і т.д., ми цей обов’язок беремо повністю на себе

 • Роботи «під ключ»

  Ми маємо повний штат фахівців, щоб виконати всі роботи з будівництва та оздоблення без залучення суміжників

 • Робимо на совість

  Доказом цього служать відгуки наших вдячних клієнтів

This contact form is deactivated because you refused to accept Google reCaptcha service which is necessary to validate any messages sent by the form.

Ремонт балкона під ключ в Києві

Хіба може бути квартира по-справжньому затишною, якщо в ній не засклений, чи не утеплений і не упорядкований балкон. Взимку це додаткова перешкода для холодного повітря, яка допоможе зберегти комфортну температуру у всій квартирі, влітку – можливість провести час на свіжому повітрі з улюбленою книгою, за в’язанням, зіграти партію в шахи, помайструвати або підготувати снасті до риболовлі. Якщо правильно виконати утеплення балкона, тут можна обладнати творчий куточок для дітей або міні-кабінет для дорослих членів сім’ї.

Фахівці ремонтно-будівельної компанії «Ідеальний Дім» готові виконати заплановані Вами роботи з благоустрою балкона в повному обсязі. Найсучасніші матеріали та технології, скління, утеплення і обшивка балкона вагонкою, внутрішня і зовнішня обробка, роботи будь-якої складності – ми можемо все! Якщо у Вас, як і у інших зайнятих людей, немає часу особисто займатися балконними проблемами, десь замовляти рами, продумати естетику і замовити необхідну меблі, шукати майстрів, щоб утеплити і зробити ремонт на балконі, ви можете доручити все це нам.

 Замовлення послуги «балкон під ключ» допоможе заощадити час і гроші

Кілька додаткових квадратних метрів затишку і гармонії, – професійно виконаний ремонт балкона повинен забезпечити саме такий результат. Коли за справу беруться фахівці, замовнику потрібно тільки взяти участь в обговоренні основоположних моментів і деяких технічних деталей, вирішити – яка внутрішня обробка балкона його влаштує, вибрати тип скління. На балконі можна використовувати зсувні, але «холодні» алюмінієві рами, або Не такі зручні при відкриванні вікон, але «теплі» пластикові конструкції.

Після узгодження всіх основних моментів клієнту залишається тільки вивчити і затвердити кошторис ремонту. Для бажаючих замовити балкон під ключ, Київ дуже зручний тим, що тут цим видом діяльності займається безліч приватних бригад і будівельних фірм. Вибрати є з кого, але при цьому бажано спиратися на рекомендації знайомих, або відгуки колишніх замовників цієї структури, які можна знайти в інтернеті. Корисно запитати недавно виконаний ремонт балкона, фото якого можна подивитися на сайті компанії.

 Як забезпечити ідеальний ремонт балкона

Майстри компанії «Ідеальний Дім» виконують повний комплекс робіт ремонтно – будівельного напрямку, в тому числі і послуги з ремонту квартир. Впорядковуємо балкони під ключ, виконуємо роботи по ескізах, підготовленим замовником, фотографій вподобаних об’єктів або на основі дизайн – проектів, розроблених нашими фахівцями. Залежно від висоти, на якій повинна бути проведена зовнішня обшивка балкону, – Київ є містом висотної забудови, – якщо буде потрібно, ми забезпечуємо залучення необхідної підйомної спецтехніки.

Декоративна внутрішня обробка балконів – завершальна і відповідальна стадія ремонту. Але їй передують не менш важливі етапи, від яких навіть більшою мірою залежить результат. Якісне скління, утеплення і обшивка балконів навіть більшою мірою визначають підсумковий успіх ремонту. Відповідний рівню столиці України. Адже на компанії, які виконують ремонт балконів, Київ накладає особливу відповідальність. У нашому місті все має бути прекрасним. У тому числі і балкони – їх видно здалеку.