Наші переваги

 • Ціна / якість

  Наші ціни доступні, а якість висока, тому ми можемо з упевненістю говорити про краще поєднанні ціна / якість в Києві

 • Гарантія 5 років

  Ми впевнені у своїй якості, тому на більшість робіт ми вперше на Україні даємо гарантію від 3 до 5 років, а на деякі і більше

 • Точно в срок

  Терміни виконання робіт ми відображаємо в договорі і неухильно цих термінів дотримуємося

 • Фіксований кошторис

  Кошторис на роботи не збільшується в процесі будівництва або ремонту після підписання Договору

 • Досвідчені майстри

  Досвід роботи наших майстрів більше 12 років

 • Закупівля будматеріалів

  Ви не турбуєтеся про закупівлю та доставку будматеріалів, обладнання, про замовлення меблів і т.д., ми цей обов’язок беремо повністю на себе

 • Роботи «під ключ»

  Ми маємо повний штат фахівців, щоб виконати всі роботи з будівництва та оздоблення без залучення суміжників

 • Робимо на совість

  Доказом цього служать відгуки наших вдячних клієнтів

This contact form is deactivated because you refused to accept Google reCaptcha service which is necessary to validate any messages sent by the form.

Ремонт квартир: фото для ознайомлення і натхнення

Про те, що фахівці компанії «Ідеальний дім» виконують якісний і красивий ремонт, можна говорити багато, але, як свідчить мудрість, краще один раз побачити. Щоб гості нашого сайту змогли подивитися і оцінити наші роботи, ми створили спеціальний розділ, в якому зібрали фото ремонту квартир та окремих кімнат.

Професійний ремонт квартири в повній відповідності з уявленнями клієнта

Всі наші замовники ремонт уявляють по-різному. Для когось це просто зміна застарілих шпалер, для інших – заміна сантехніки, а для деяких – кардинальне і грунтовне переобладнання житла. Наші ремонти квартир, фото яких ви знайдете в галереї, – це дотримання всіх рекомендацій замовника або тонкий творчий процес створення нового ексклюзивного інтер’єру. Якщо у вас є власні ідеї, ми із задоволенням візьмемося за їх втілення. При відсутності часу і бажання фантазувати і щось вигадувати, стиль і концепцію нового убрання вашого будинку підкажуть наші дизайнери.

Вам потрібен невеликий освіжаючий ремонт? Без проблем. Штукатурка, фарбування, обклеювання стін шпалерами, укладання кахлю – ми швидко і недорого виконаємо ці роботи як окремо, так і в комплексі. При реалізації рішення зробити євроремонт, фото в нашому каталозі допоможуть у виборі стилю або наштовхнуть на власні ідеї.

Коли мова заходить про професійний ремонті в кращих європейських традиціях, ми ніколи не працюємо шаблонно. Кожному окремому клієнту наші майстри готові запропонувати створення оригінального інтер’єру з урахуванням індивідуальних особливостей приміщення, переваг, способу життя і звичок мешканців приміщення. Євроремонт квартир, фото яких в кожному окремому випадку оригінальні і неповторні, – для нас не просто ряд будівельних робіт, а цікавий творчий процес.

Особливості наших робіт

На фото ремонтів квартир в галереї видно, що фахівці велику увагу приділяють як розробці загальної концепції інтер’єру, так і окремих елементам. Тонкий стиль і рука майстра простежуються в кожній деталі. Щоб ремонт був не тільки красивим, а надійним і довговічним, ми використовуємо виключно якісні й перевірені матеріали. Переглядаючи фото в портфоліо можна зробити висновок, що, звертаючись до наших послуг, клієнт отримує:

– Ексклюзивний інтер’єр;

– Оригінальний стиль;

– Якісний і довговічний ремонт.

Доповнити список переваг, які не видно на фотографіях, можна приємною ціною, стислими термінами, високим рівнем сервісу.