• Ремонт в кухні

Яка Ваша улюблена кімната в будинку? Якщо кухня, то ми Вас щиро вітаємо! Так як з дослідження одного американського журналу, люди, які полюбляють посидіти на кухні – щасливі у відносинах, успішні в роботі, і до того ж викликають симпатію у оточуючих. Але не поспішайте засмучуватися, якщо ви не захоплюєтесь кухонними посиденьками. Може, вся справа в самій кухні? Чи не час зробити там ремонт? Стильний дизайн, зручний м’який куточок, сучасна техніка – і навіть звичайна вечеря здасться Вам витвором кулінарного мистецтва! Ми Вам обіцяємо – Ви закохаєтеся у власну кухню!

Наші переваги

 • Ціна / якість

  Наші ціни доступні, а якість висока, тому ми можемо з упевненістю говорити про краще поєднанні ціна / якість в Києві

 • Гарантія 5 років

  Ми впевнені у своїй якості, тому на більшість робіт ми вперше на Україні даємо гарантію від 3 до 5 років, а на деякі і більше

 • Точно в срок

  Терміни виконання робіт ми відображаємо в договорі і неухильно цих термінів дотримуємося

 • Фіксований кошторис

  Кошторис на роботи не збільшується в процесі будівництва або ремонту після підписання Договору

 • Досвідчені майстри

  Досвід роботи наших майстрів більше 12 років

 • Закупівля будматеріалів

  Ви не турбуєтеся про закупівлю та доставку будматеріалів, обладнання, про замовлення меблів і т.д., ми цей обов’язок беремо повністю на себе

 • Роботи «під ключ»

  Ми маємо повний штат фахівців, щоб виконати всі роботи з будівництва та оздоблення без залучення суміжників

 • Робимо на совість

  Доказом цього служать відгуки наших вдячних клієнтів

This contact form is deactivated because you refused to accept Google reCaptcha service which is necessary to validate any messages sent by the form.

Основні роботи по ремонту кухні:

НазваОд.вим.Ціна, від
1Демонтаж керамічної плитким².40
2Стяжка до 50 мм.м².50
3Укладання плитким².110
4Влаштування ГКЛ конструкцій (1 рівень)м².70
5Безпіщанкам².45
6Фарбування стін і стелім².30
7Тепла підлогам².100
8Заміна електрикиточка30
9Влаштування виводів водопостачанняточка150
10Влаштування сантехнічних пристроївточка150
11Заміна міжкімнатних дверейшт.250
12Навіс світильниківшт.70

Ремонт в кухні від компанії «Идеальный дом»

З давніх часів і по сьогоднішній день кухня вважається серцем всього будинку. Дизайн такого багатофункціонального приміщення потрібно продумати ретельно, в найменших деталях, тоді в ньому буде комфортно і приємно виконувати свої повсякденні справи і навіть відпочивати. Компанія «Ідеальний дім» зробить ремонт кухні в Києві будь-якого формату та складності.

Основні етапи ремонту на кухні

 1. Дизайн-проект кухні. Перш ніж почати ремонт, потрібно продумати і скласти проект кухні. Наші досвідчені дізайнери-проектувальники зможуть втілити в життя всі ваші мрії; розкажуть про останні модні віяння і тенденції в інтер’єрах кухні; допоможуть розібратися в стилях і напрямках, підкажуть, як краще поєднувати кольори і відтінки; дадуть відповідь на будь-які ваші запитання.

Не варто забувати, що існують певні вимоги, щодо організації кухонного простору. Адже кухня повинна відповідати певним санітарним нормам, вимогам безпеки і, крім того, поєднувати в собі привабливий зовнішній вигляд, зручне розташування меблів і побутової техніки, функціональність. Знаючий фахівець, добре орієнтується у всіх тонкощах своєї справи, врахує всі ці складові і допоможе досягти самих цікавих результатів в облаштуванні вашої кухні.

 1. Оздоблювальні роботи. Після того як буде готовий проект приміщення, наші фахівці перейдуть безпосередньо до ремонту. У нас працюють лише професійні будівельники з досвідом, які зроблять всю роботу від демонтажу до розстановки предметів інтер’єру якісно і точно в строк.

Особливий ремонт кухні в «хрущовці»

Дуже добре коли кухня велика і простора, в такому приміщенні є можливість втілити найсміливіші ідеї. Однак дуже часто, починаючи ремонт кухні в квартирі, люди стикаються з маленькими розмірами або нестандартною формою приміщення, коли доводиться керуватися не бажаннями, а можливостями.

Ми беремося навіть за ремонт маленької кухні в квартирі. Фахівці компанії «Ідеальний Дім» неодноразово виконували ремонт кухні в «хрущовці» (фото наших робіт ви знайдите у відповідному розділі сайту) і точно знають, що з неї можна створити затишне, багатофункціональне гніздечко.

Ми пропонуємо вам абсолютно по-новому поглянути на ремонт кухні. Фото, представлені на сайті, – це роботи, зроблені нашими фахівцями. Незалежно від складності робіт, ми завжди пропонуємо ремонт кухні, ціна якого буде прийнятна для будь-якого замовника.