• Ремонт у вітальні кімнаті

Вітальня – це серце будинку. Це місце, де збирається вся родина, де приймають гостей, відзначають сімейні свята, проводять тихі сімейні вечори … Це кімната частого використання, і оновити її ремонт ніколи не завадить. А може, і не оновити, а повністю змінити її вигляд – додати яскравості, намалювати мрію, додати трохи самого себе – адже це Ваша вітальня! Який Ви? Чим Ви живете? Що любите? Розкажіть це у своїй вітальні, і зимові вечори стануть тепліше в теплій компанії рідних людей.

Наші переваги

 • Ціна / якість

  Наші ціни доступні, а якість висока, тому ми можемо з упевненістю говорити про краще поєднанні ціна / якість в Києві

 • Гарантія 5 років

  Ми впевнені у своїй якості, тому на більшість робіт ми вперше на Україні даємо гарантію від 3 до 5 років, а на деякі і більше

 • Точно в срок

  Терміни виконання робіт ми відображаємо в договорі і неухильно цих термінів дотримуємося

 • Фіксований кошторис

  Кошторис на роботи не збільшується в процесі будівництва або ремонту після підписання Договору

 • Досвідчені майстри

  Досвід роботи наших майстрів більше 12 років

 • Закупівля будматеріалів

  Ви не турбуєтеся про закупівлю та доставку будматеріалів, обладнання, про замовлення меблів і т.д., ми цей обов’язок беремо повністю на себе

 • Роботи «під ключ»

  Ми маємо повний штат фахівців, щоб виконати всі роботи з будівництва та оздоблення без залучення суміжників

 • Робимо на совість

  Доказом цього служать відгуки наших вдячних клієнтів

This contact form is deactivated because you refused to accept Google reCaptcha service which is necessary to validate any messages sent by the form.

Основні роботи по ремонту вітальні:

НазваОд.вим.Ціна, від
1Очищення від старої фарбим².30
2Зняття старих шпалерм².15
3Розбирання підлоги з лінолеуму (ковроліну)м².25
4Стяжка до 50 мм.м².50
5Укладання ламінатум².45
6Укладання плитким².110
7Укладання паркет дошким².60
8Влаштування стель з ГКЛм².80
9Безпіщанкам².45
10Влаштування венеціанської штукатурки на стінахм².100
11Поклейка шпалерм².40
12Заміна електрикиточка30
13Заміна міжкімнатних дверейшт.250
14Навіс люстршт.150

Ремонт зали (вітальні), індивідуальність в інтер’єрі

Кожна сім’я, починаючи ремонт, мріє зробити свою квартиру не тільки зручною для проживання, але й неповторно привабливою і унікальною в плані дизайну всіх її приміщень. Особливу увагу при цьому зазвичай приділяється найбільшій кімнаті – вітальні. В якій так любить збиратися вечорами вся дружня сім’я, де приймають гостей, і весь цей недешевий ремонт вітальні дуже часто затівається саме для них. Хто з господарів підспудно не мріє, щоб кошти, вкладені в благоустрій квартири, відбилися захопленням в очах відвідучих їх будинок людей ?!

Тому підготовчий етап, а потім і безпосередньо ремонт зали, як інакше прийнято називати вітальню, забирає багато часу і вимагає значних фінансових вкладень. Вирішити всі проблеми швидко і менш затратно можна тільки за допомогою професіоналів. Фахівці компанії «Ідеальний Дім» готові розробити проект і розрахувати кошторис на ремонт у вітальні під ключ, коли замовник тільки ставить завдання, а потім приймає і оплачує вже готову роботу. Така форма співпраці клієнтів з ремонтно-будівельними компаніями стає все більш популярною.

Чи потрібен дизайн-проект або достатньо детального плану ремонту?

Щоб спробувати дійсно здивувати своїх майбутніх гостей, дизайн-проект, безумовно, потрібен. Але поспішати звертатися до самого модному і високооплачуваного дизайнеру по інтер’єрах не слід. Вдалий ремонт залу в квартирі можна підглянути на одному зі спеціалізованих сайтів в інтернеті, «змалювати» зі статті в одному з модних журналів, або на основі побаченого спробувати розробити відповідний проект самостійно. В останньому випадку корисно обговорити план благоустрою вітальні з фахівцями компанії, яка займатиметься практичною реалізацією ваших ідей.

Результатом таких консультацій стане детальний план ремонту, в якому будуть враховані всі необхідні деталі. Якщо на першому етапі буде потрібно здійснити перепланування, поміняти вікна і замінити радіатори центрального опалення, демонтувати стару і прокласти нову електропроводку, всі ці роботи можуть бути виконані профільними фахівцями компанії «Ідеальний Дім». Після того, як будуть закінчені всі підготовчі роботи, за подальший ремонт вітальні – стелі, стіни і підлогу буде відповідати комплексна ремонтно-будівельна бригада.

Якісні матеріали і майстерність будівельників – гарантія успішного ремонту

Сучасні технології ремонту – швидкі та зручні рішення. Хоча й не завжди кращі. Наприклад, якісна паркетна підлога краще самого зносостійкого ламінату. А ось багаторівневі стельові конструкції з гіпсокартону і натяжні стелі відмінно себе зарекомендували, і не дарма користуються популярністю. Наскільки розпочатий ремонт у залі буде успішним, і чи зможе досягти основної мети – повністю задовольнити очікування замовника, залежить від кількох найважливіших складових:

 • Наявності професійного проекту або комплексного плану ремонту, в якому будуть враховані всі побажання замовника і особливості конкретного приміщення.
 • Розумного поєднання старих і нових технологій ремонту.
 • Використання в роботі тільки найякісніших будівельних матеріалів.
 • Особистого досвіду і майстерності членів ремонтно-будівельної бригади.

Фахівці компанії «Ідеальний Дім» готові виконати для Вас оригінальний по стилю і бездоганний по якості ремонт у вітальні, фото якого буде гідно прикрашати собою розділ кращих робіт на нашому сайті. А, можливо, і обкладинку одного з найвідоміших журналів, присвяченого дизайну інтер’єрів та благоустрою житла. Звертайтеся!