• елітний ремонт квартир

Елітний ремонт квартири – це комплекс робіт, метою яких є створення Вашого особливого та унікального простору, що відображає Ваші бажання, мрії і Ваш статус.

Це не просто якісно укладені коштовні матеріали. Насамперед – це ремонт з авторським дизайн проектом, з використанням дорогих оздоблювальних матеріалів та ексклюзивні планувальні рішення. Це найсуворіший контроль робіт нашими прорабами, а також архітектурний і дизайнерський нагляд.

В ремонтні роботи входить:

 • Демонтаж старих перегородок, старих комунікацій і т.д.
 • Зведення нових стін, арок, колон і т.д.
 • Прокладання нових інженерних комунікацій (електрика, сантехніка, опалення, кондиціювання, система «розумний дім»)
 • влаштування 2-3-х рівневих стель з декоративним підсвічуванням
 • обробка стін декоративними фарбами і штукатурками або текстильними шовковими шпалерами,
 • кладка мозаїчних панно або художнього паркету,
 • влаштування гіпсової настінної і стельової ліпнини,
 • монтаж малих архітектурних форм (панно, арок, пілястр, колон і т.д.)

Можна все життя мріяти створити квартиру своєї мрії, а можна звернутися до нас і вже завтра насолоджуватися неповторним інтер’єром. Дозвольте собі зробити елітний ремонт квартири – адже Ви цього варті!

Основні роботи елітного ремонту квартири:

№  п.п.НазваОд.вим.Ціна від, грн
1Демонтаж бетонних перегородокм²500
2Демонтаж стяжки до 100мм.м²120
3Демонтаж керамічної плитким²50
4Влаштування перегородок з піноблоківм²95
5Стяжка до 50мм.м²80
6Наливна підлогам²150
7Художній паркетм²200
8Облицювання підлоги мармуром або гранітомм²280
9Облицювання стін мозаїкоюм²280
10Фарбування стелім²50
11Безпіщанка під фарбуванням²90
12Влаштування венеціанської штукатурки на стінахм²120
13Влаштування ГКЛ конструкцій (1 рівень)м²110
14Навіс люстршт.250

Наші переваги

 • Ціна / якість

  Наші ціни доступні, а якість висока, тому ми можемо з упевненістю говорити про краще поєднанні ціна / якість в Києві

 • Гарантія 5 років

  Ми впевнені у своїй якості, тому на більшість робіт ми вперше на Україні даємо гарантію від 3 до 5 років, а на деякі і більше

 • Точно в строк

  Терміни виконання робіт ми відображаємо в договорі і неухильно цих термінів дотримуємося

 • Фіксований кошторис

  Кошторис на роботи не збільшується в процесі будівництва або ремонту після підписання Договору

 • Досвідчені майстри

  Досвід роботи наших майстрів більше 12 років

 • Закупівля будматеріалів

  Ви не турбуєтеся про закупівлю та доставку будматеріалів, обладнання, про замовлення меблів і т.д., ми цей обов’язок беремо повністю на себе

 • Роботи «під ключ»

  Ми маємо повний штат фахівців, щоб виконати всі роботи з будівництва та оздоблення без залучення суміжників

 • Робимо на совість

  Доказом цього служать відгуки наших вдячних клієнтів

This contact form is deactivated because you refused to accept Google reCaptcha service which is necessary to validate any messages sent by the form.

Євроремонт квартир – справа для справжніх професіоналів

«Євроремонт» – поняття далеко не нове. Багато людей це слово гордо і голосно вимовляють при згадці навіть самого найменшого оновлення інтер’єру квартири. Проте справжній євроремонт – це не просто «косметика», це широкий спектр робіт з благоустрою житла: створення оригінального дизайн-проекту, повне або часткове перепланування квартири, зміна плану прокладання інженерних комунікацій, зонування, використання сучасних матеріалів європейського зразка і ще цілий ряд заходів, які відрізняють класичний ремонт квартир від справжнього євроремонту.

Євро ремонт квартир: відмітні особливості

У компанії «Ідеальний дім» про якісний ремонт в європейських традиціях знають усе. Ми готові запропонувати різнопланові послуги в рамках євроремонту квартир: від створення загальної концепції та вибору стилю інтер’єру до завершальних штрихів декору. Наш колектив – це команда професіоналів, які мають великий досвід у ремонті. Ви можете бути впевнені, що довіряєте свій будинок талановитим дизайнерам, працьовитим і відповідальним майстрам. Ми виконаємо євро ремонт на найвищому рівні, щоб вас і вашу сім’ю оточували комфорт і затишок.

Одна з головних особливостей професійного ремонту квартир за європейськими стандартами – творчий підхід. Важливо не просто зробити житло красивим, але і підібрати оригінальні нестандартні рішення, які будуть чудово поєднуватися між собою і гармоніювати з загальним стилем. Євроремонт – це виключно дизайнерський ремонт квартири, з авторськими і ексклюзивними елементами.

Елітний ремонт квартир немислимий без перепланування. Особливо якщо мова йде про старі будинки радянської будівлі. Це дозволить піти від нав’язаних стереотипів про якість житла і втілити найсміливіші ідеї. Ми перетворимо вашу квартиру до невпізнання, наповнимо ергономікою кожен її куточок і зможимо грамотно розпорядитися кожним сантиметром площі. Хоч то ремонт квартири-студії або оновлення просторого будинку з безліччю кімнат, наші фахівці виконають всі заходи з урахуванням останніх тенденцій євромоди.

Матеріали для євроремонту

Якісний ремонт квартир можливий тільки при використанні надійних будівельних матеріалів. Ми звикли довіряти перевіреним виробникам і маркам з бездоганною репутацією. При необхідності наші майстри візьмуть на себе всі клопоти з підбору та купівлі будівельних і облицювальних матеріалів.