• Ремонт в коридорі

Багато хто звик вважати коридор лише зв’язкою між приміщеннями, і, як наслідок, приділяти йому досить мало уваги (або зовсім не приділяти). Але Ви тільки уявіть – адже це квадратні метри Вашого житлового простору! Які, між іншим, коштують таких же грошей, як і метри Вашої спальні. Було б нерозумно не використовувати їх максимально! І не важливо, якої форми і розміру Ваш коридор – ми допоможемо зробити його функціональним і стильним.

Наші переваги

 • Ціна / якість

  Наші ціни доступні, а якість висока, тому ми можемо з упевненістю говорити про краще поєднанні ціна / якість в Києві

 • Гарантія 5 років

  Ми впевнені у своїй якості, тому на більшість робіт ми вперше на Україні даємо гарантію від 3 до 5 років, а на деякі і більше

 • Точно в срок

  Терміни виконання робіт ми відображаємо в договорі і неухильно цих термінів дотримуємося

 • Фіксований кошторис

  Кошторис на роботи не збільшується в процесі будівництва або ремонту після підписання Договору

 • Досвідчені майстри

  Досвід роботи наших майстрів більше 12 років

 • Закупівля будматеріалів

  Ви не турбуєтеся про закупівлю та доставку будматеріалів, обладнання, про замовлення меблів і т.д., ми цей обов’язок беремо повністю на себе

 • Роботи «під ключ»

  Ми маємо повний штат фахівців, щоб виконати всі роботи з будівництва та оздоблення без залучення суміжників

 • Робимо на совість

  Доказом цього служать відгуки наших вдячних клієнтів

This contact form is deactivated because you refused to accept Google reCaptcha service which is necessary to validate any messages sent by the form.

Основні роботи по ремонту коридору (передпокою):

НазваОд.вим.Ціна, від
1Очищення від старої фарбим².30
2Зняття старих шпалерм².15
3Демонтаж керамічної плитким².40
4Розбирання підлоги з лінолеуму (ковроліну)м².25
5Стяжка до 50 мм.м².50
6Укладання ламінатум².45
7Укладання плитким².110
8Укладання паркет дошким².60
9Влаштування стель з ГКЛм².80
10Безпіщанкам².45
11Поклейка шпалерм².40
12Фарбування стінм².30
13Заміна електрикиточка30
14Заміна міжкімнатних дверейшт.250
15Навіс світильниківшт.70

Ремонт коридору, прихожей, особливості маленьких приміщень

Передпокій і коридор в сучасній квартирі зазвичай суміщені і є одним приміщенням. Простір біля вхідних дверей, де можна залишити одяг, і яке, власне, називають прихожою, в квартирах стандартного планування найчастіше є частиною коридору, що з’єднує кімнати, кухню та санітарну зону. Ця частина квартири є інтенсивно використовуваним простором, що потрібно врахувати, обговорюючи і плануючи майбутній ремонт коридору. Тут слід використовувати найякісніші матеріали, які зможуть витримати підвищене навантаження.

Особливості ремонту прихожої в малогабаритній квартирі

Радянський мінімалізм, відповідно до якого проектувальники масового житла в недавньому минулому відводили передпокою і коридору зовсім незначне місце, вносить свої корективи в плани благоустрою. Перед тим як почати ремонт в коридорі такої квартири, потрібно продумати, як максимально розвантажити це невеликий простір, де зазвичай насилу можуть розійтися дві людини. Для одягу тут краще передбачити неглибоку вбудовану шафу-купе на всю довжину суміжній з вхідними дверима стіни.

Одяг у вузькій шафі може розміщуватися фронтально або під невеликим кутом, на поворотних вішалках. Така конструкція вирішить проблему розміщення одягу і залишить вільною більшу частину коридору. Якщо для влаштування підлоги тут планується використовувати ламінат, потрібно купувати самі зносостійкі сорти, наприклад, 32-го класу. І все ж, щоб не робити ремонт в прихожій занадто часто, для підлоги в ній краще використовувати сучасний плитковий матеріал – керамограніт. Таку підлогу міняти вже не доведеться ніколи.

Матеріали для стін

Стіни в коридорі повинні витримувати підвищене навантаження. Одягаючи або знімаючи взуття, господарі і гості можуть триматися за кути і спиратися на стіни. Часто торкається їх громіздкий верхній зимовий одяг. Успішно обтирають стіни і кути своїми ранцями споряджені в школу діти. У самих навантажених місцях коридору рекомендується захистити шпалери тонкими дерев’яними панелями або листами з декоративної бамбуковій соломки. Цей матеріал відмінно виглядає, а окремі смуги, які з часом втрачають належний вигляд, можна переклеїти. Щоб зробити нескладний косметичний ремонт прихожої, цілком можна буде обійтися і своїми силами.

Як роблять ремонт коридору професіонали

Усі замовники мріють про те, щоб ремонт був зроблений швидко, якісно і недорого. Загалом – ідеально. Саме так працюють фахівці ремонтно-будівельної компанії «Ідеальний Дім». Щоб обговорити майбутній обсяг робіт та їх вартість, можна викликати додому кошторисника або бригадира. Перед цим ми можемо приблизно оцінити ремонт в коридорі, фото якого ви надішлете в офіс компанії по електронній пошті або принесете особисто.

Але цей приблизний розрахунок буде тільки орієнтиром. Точну калькуляцію ви зможете отримати на руки після візиту до вас нашого кошторисника. Дзвоніть. Чим раніше ви зробите цей вирішальний дзвінок, тим швидше почнеться і закінчиться ремонт!