• ремонт квартир під ключ

Для багатьох ремонт квартири – страшніше за пожежу або повінь. Тому багато людей довгі роки відкладають початок ремонту своєї квартирі або з панікою йдуть з роботи, щоб включитися в цей «складний захід».

Компанія «Идеальный Дом» змінює Ваше уявлення про ремонт. Замовляючи у нас ремонт квартири під ключ – Ви звільняєте себе від хвилювань и серцевих нападів. Це найбільш зручна форма ремонту для замовника. Ми все робимо самі: самі проводимо демонтаж, вивозимо сміття, закуповуємо будматеріали, самі їх доставляємо, робимо обробку, здійснюємо контроль виконання дизайн проекту, пропонуємо новинки технологій і матеріалів і т.д.

А Ви продовжуєте жити в звичному ритмі в передчутті нового життя в новій гарній квартирі.

Замовте ремонт під ключ – отримайте ідеальний ремонт від справжніх фахівців!

Ремонт квартир під ключ

№  п.п.НазваОд.вим.Ціна від, грн
1Демонтаж перегородокм²150
2Демонтаж стяжки до 100мм.м²100
3Зняття старих шпалерм²15
4Демонтаж керамічної плитким²40
5Стяжка до 50 мм.м²50
6Укладання ламінатум²45
7Укладання плитким²110
8Укладання паркет доским²60
9Влаштування стель з ГКЛм²80
10Безпіщанкам²45
11Влаштування венеціанської штукатурки на стінахм²100
12Поклейка шпалерм²40
13Заміна електрикиточка30
14Заміна сантехнічних пристроївточка150
15Заміна міжкімнатних дверейшт.250
16Навіс люстршт.150

Наші переваги

 • Ціна / якість

  Наші ціни доступні, а якість висока, тому ми можемо з упевненістю говорити про краще поєднанні ціна / якість в Києві

 • Гарантія 5 років

  Ми впевнені у своїй якості, тому на більшість робіт ми вперше на Україні даємо гарантію від 3 до 5 років, а на деякі і більше

 • Точно в строк

  Терміни виконання робіт ми відображаємо в договорі і неухильно цих термінів дотримуємося

 • Фіксований кошторис

  Кошторис на роботи не збільшується в процесі будівництва або ремонту після підписання Договору

 • Досвідчені майстри

  Досвід роботи наших майстрів більше 12 років

 • Закупівля будматеріалів

  Ви не турбуєтеся про закупівлю та доставку будматеріалів, обладнання, про замовлення меблів і т.д., ми цей обов’язок беремо повністю на себе

 • Роботи «під ключ»

  Ми маємо повний штат фахівців, щоб виконати всі роботи з будівництва та оздоблення без залучення суміжників

 • Робимо на совість

  Доказом цього служать відгуки наших вдячних клієнтів

This contact form is deactivated because you refused to accept Google reCaptcha service which is necessary to validate any messages sent by the form.

Професійний ремонт квартир

Ми, колектив ремонтно-будівельної компанії «Ідеальний Дім», вже не перший рік пропонуємо клієнтам і виробляємо комплексний ремонт квартир під ключ, і в процесі роботи стикаємося з різними людьми – представниками різних професій, переконань, віку та статку. Дивно, але багато замовників, які є досить сучасними та успішними людьми, досі перебувають у владі застарілих поглядів, догм і поглядів щодо ремонту.

  Нашим клієнтам ремонти не сняться. Вони ремонтів тепер не бояться!

Чому одне тільки слово «ремонт» викликає у більшості людей масу неприємних емоцій? Чому суспільство прийняло на віру, і звело мало не в ранг життєвої мудрості сумнівну фразу про те, що ремонт не можна закінчити, а можна тільки ганебно припинити? Наприклад, наші бригади, які виробляють комплексний ремонт квартир в Києві, працюють строго за графіком. І, якщо ця бригада завершить роботи до зафіксованої в договорі датою, ніхто не отримає преміальні. Повірте, практично всі об’єкти ми здаємо вчасно.

Ремонт часто розтягується до нескінченності тільки через бажання власників квартири спробувати зробити його власними силами. Або нестачу фінансування. Доручіть благоустрій квартири професіоналам, а самі продовжуйте досягати висот у своїй справі. Для власників житла, які замовляють ремонт квартир під ключ, Київ зручний тим, що тут зосереджено безліч ремонтно-будівельних підприємств. Які, конкуруючи між собою, змушені вести боротьбу за клієнта і розумно підходити до ціноутворення.

Компанія «Ідеальний Дім» готова обслужити замовників у столиці і її передмістях. Виконуємо всі види ремонтних робіт. Справедлива ціна, оптимальні терміни і висока якість гарантуються. Ось далеко не повний перелік міст, в яких ми виробляємо комплексний ремонт квартир: Київ, Бровари, Бориспіль, Вишгород, і інші міста – супутники столиці. Клієнти, які довірили нам привести в порядок своє житло, ремонтів більше не бояться, а розглядають їх як планове поліпшення умов життя.

 Якщо кошторис складений точно і чесно, мову про доплати вести недоречно

Ще одне популярне в народі вислів: «Отримав кошторис ремонту на десять тисяч, готуй всі двадцять чи тридцять?» Наші кошторисники, розраховуючи замовлення навіть на складний капітальний ремонт квартир в старому житловому фонді, як правило, не помиляються. Єдина форс-мажорна обставина, яка, до речі, завжди вноситься в договір, і яка може суттєво збільшити фактичну вартість ремонту, – це подорожчання імпортних будівельних матеріалів через падіння курсу національної валюти. Для тих, хто починає ремонт, хочемо дати кілька порад:

 • Якщо у замовника є можливість профінансувати придбання всіх необхідних будівельних матеріалів, це слід зробити відразу. Тільки так можна підстрахуватися від їх різкого подорожчання у разі нового витка інфляції.
 • Ремонт під ключ з вказаною в договорі датою закінчення – найкраща гарантія того, що ремонт не затягнеться.
 • Починаючи капітальний ремонт квартири, потрібно мати на руках всю необхідну суму. Сподіватися на майбутні надходження коштів не слід, іноді ці надії не виправдовуються.

 Київ – столиця українського будівництва та ремонту

Древнє і одночасно молоде місто постійно оновлюється, як і населяючи його жителі. У столиці багато старих будівель, тому за кількістю замовлень на капітальний ремонт квартир, Київ значно випереджає інші великі міста України. Дуже поширений у столиці комплексний ремонт квартир, а також ремонт під ключ. Це досить затратні види ремонту, але саме вони типові для Києва.

 Для безлічі ремонтно-будівельних компаній, які виробляють ремонт квартир під ключ, Київ є великим ринком замовлень. Але право вибору виконавця завжди залишається за клієнтом. Пропонуємо свої послуги. Фахівці компанії «Ідеальний Дім» зроблять ваше житло зручним і сучасним. Загалом, майже ідеальним. Ми це вміємо.