• Ремонт в спальні

Повноцінний сон – найважливіша складова гарного самопочуття. І залежить він не тільки від матраца, на якому Ви спите. Колір, фактура матеріалів, стиль оформлення – все має значення. Якщо Вам незатишно у власній спальні, якщо ви не висипаєтеся – як можна насолоджуватися новим днем? Рішення може бути досить простим – подаруйте собі новий ремонт Вашої спальні. І Ви дивитиметесь на світ іншими очима!

Наші переваги

 • Ціна / якість

  Наші ціни доступні, а якість висока, тому ми можемо з упевненістю говорити про краще поєднанні ціна / якість в Києві

 • Гарантія 5 років

  Ми впевнені у своїй якості, тому на більшість робіт ми вперше на Україні даємо гарантію від 3 до 5 років, а на деякі і більше

 • Точно в срок

  Терміни виконання робіт ми відображаємо в договорі і неухильно цих термінів дотримуємося

 • Фіксований кошторис

  Кошторис на роботи не збільшується в процесі будівництва або ремонту після підписання Договору

 • Досвідчені майстри

  Досвід роботи наших майстрів більше 12 років

 • Закупівля будматеріалів

  Ви не турбуєтеся про закупівлю та доставку будматеріалів, обладнання, про замовлення меблів і т.д., ми цей обов’язок беремо повністю на себе

 • Роботи «під ключ»

  Ми маємо повний штат фахівців, щоб виконати всі роботи з будівництва та оздоблення без залучення суміжників

 • Робимо на совість

  Доказом цього служать відгуки наших вдячних клієнтів

This contact form is deactivated because you refused to accept Google reCaptcha service which is necessary to validate any messages sent by the form.

Основні роботи по ремонту спальні:

НазваОд.вим.Ціна, від
1Очищення від старої фарбим².30
2Зняття старих шпалерм².15
3Розбирання підлоги з лінолеуму (ковроліну)м².25
4Стяжка до 50 мм.м².50
5Укладання ламінатум².45
6Укладання паркет дошким².60
7Влаштування стель з ГКЛм².80
8Безпіщанкам².45
9Поклейка шпалерм².40
10Фарбування стінм².30
11Заміна електрикиточка30
12Заміна міжкімнатних дверейшт.250
13Навіс люстршт.150

Ідеальний ремонт спальні можуть забезпечити тільки професіонали

У сучасній квартирі немає другорядних приміщень. Всі по-своєму потрібні і важливі, і ремонтно оздоблювальні роботи в кожному з них мають свої особливості. Але в жодній іншій з кімнат квартири людина не проводить стільки часу, як в спальні. За винятком, хіба що, людей творчих професій, які працюють удома. З точки зору дизайну спальня подружжя – багатофункціональне приміщення особливої естетики. Тому до того, як почнуться ремонтні роботи, необхідно узгодити із замовником всі основні рішення і деталі майбутнього благоустрою.

Ідеально, коли клієнт згоден замовити і оплатити професійний дизайн-проект майбутньої спальні, за яким і будуть проводитися роботи. Іноді замовники просять повторити вдале оформлення і ремонт спальні, фото якої їм сподобалося на одному із сайтів в інтернеті. Фахівці ремонтно-будівельних бригад компанії «Ідеальний Дім» готові якісно і в строк виконати ремонт у спальні відповідно до будь проектом, навіть якщо це буде просто ескіз або начерк, затверджений замовником. Можемо запропонувати свої варіанти благоустрою.

 Особливі вимоги до ремонту та оформлення спального приміщення

Вдень у спальні має бути багато світла і «повітря». Якщо заплановано капітальний ремонт спальні, бажано включити в нього заміну вікон на більш сучасні конструкції, які зможуть забезпечити належний рівень освітлення та вентиляції. У вечірній час для спальні ідеальне м’яке, «точкове» підсвічування, що може бути вирішено шляхом монтажу декоративних підвісних конструкцій з гіпсокартону. Таке рішення стелі дуже підходить для спальні, створює потрібний настрій і гармонує з рештою цього приміщення.

Дуже часто специфіка планування малогабаритних квартир ускладнює пошуки оптимального рішення, і ремонт маленької спальні вимагає великих зусиль при підготовці проекту і його реалізації. У невеликій кімнаті, виділеної під спальню, багато замовників хотіли б помістити ще й шафу для одягу або міні-гардеробну, щоб не займати цими меблями місце у вітальні. У таких випадках краще виділити одну стіну спальні під вбудовану шафу-купе, весь фасад і двері якого повинні бути обладнані дзеркалами.

Для зважившихся на ремонт власників квартири нескладно знайти тих, хто погодиться виконати намічені ремонтні роботи, Київ буквально заклеєний привабливими оголошеннями і пропозиціями послуг приватних майстрів і будівельних бригад. Але забезпечити належний рівень якості, гарантувати, що ремонт «простоїть» не менше десятка років, а в процесі робіт будуть використані лише екологічно чисті та безпечні для здоров’я власників квартири матеріали, можуть тільки фахівці – професіонали.

Ремонтно-будівельна компанія «Ідеальний Дім» готова виконати будь-яке Ваше замовлення. Обговоріть на сімейній раді план майбутнього ремонту і зателефонуйте нам. Одна з наших бригад зможе приступити до ремонту спальні негайно. До зустрічі!