• косметичний ремонт

Косметичний ремонт квартири проводять тоді, коли не хочуть великих ремонтних робіт, але є бажання оновити приміщення без значних витрат. Мета такого ремонту – перефарбувати стіни або переклеїти шпалери, побілити або перефарбувати стелю, поміняти старий паркет на новий ламінат. Якщо Ви не плануєте витрачати багато часу і грошей, то косметичний ремонт – це оптимальне рішення створити новий настрій в старій квартирі. Звертайтеся до нас, і ми вдихнемо нове життя в Вашу домівку!

Основні роботи косметичного ремонту квартири:

НазваОд.вим.Ціна від, грн
1Зняття старих шпалерм²20
2Розбирання підлоги з лінолеуму (ковроліну)м²25
3Укладання ламінатум²60
4Укладання паркет дошким²90
5Фарбування стелім²45
6Безпіщанкам²65
7Поклейка шпалерм²50
8Монтаж розеток і вимикачівточка50
9Навіс люстршт.250

Наші переваги

 • Ціна / якість

  Наші ціни доступні, а якість висока, тому ми можемо з упевненістю говорити про краще поєднанні ціна / якість в Києві

 • Гарантія 5 років

  Ми впевнені у своїй якості, тому на більшість робіт ми вперше на Україні даємо гарантію від 3 до 5 років, а на деякі і більше

 • Точно в строк

  Терміни виконання робіт ми відображаємо в договорі і неухильно цих термінів дотримуємося

 • Фіксований кошторис

  Кошторис на роботи не збільшується в процесі будівництва або ремонту після підписання Договору

 • Досвідчені майстри

  Досвід роботи наших майстрів більше 12 років

 • Закупівля будматеріалів

  Ви не турбуєтеся про закупівлю та доставку будматеріалів, обладнання, про замовлення меблів і т.д., ми цей обов’язок беремо повністю на себе

 • Роботи «під ключ»

  Ми маємо повний штат фахівців, щоб виконати всі роботи з будівництва та оздоблення без залучення суміжників

 • Робимо на совість

  Доказом цього служать відгуки наших вдячних клієнтів

This contact form is deactivated because you refused to accept Google reCaptcha service which is necessary to validate any messages sent by the form.

Косметичний ремонт

Найчастіше в сім’ї заходить мова про ремонт, коли очі господарів квартири починають все частіше чіплятися за деякі недоліки сімейного «гніздечка», що накопичилися з часу попереднього благоустрою. Втратили колишню привабливість і місцями пошкоджені шпалери, знову намітилися тріщини між панелями на колись бездоганній стелі, а зовнішній вигляд ванної, туалету та робочої стіни кухні, обкладених керамічною плиткою, псує потемніла затирка швів. Загалом, рано чи пізно, щоб не доводити справу до більш витратного капітального, сім’я вирішує наважитися на косметичний ремонт.

Будь-який ремонт – це клопіт і незручності. Особливо, якщо він виконується в квартирі, де живуть люди і знаходиться все їхнє майно. Фахівці ремонтно-будівельної компанії «Ідеальний Дім», крім неперевершених професійних якостей, відрізняються ще і нормальним людським розумінням проблем інших людей. Як кажуть багато наших клієнтів, – «щоб так делікатно і дбайливо ставилися до проблем власників квартири і їх майну майстри, які виконують косметичний ремонт, Київ ще не бачив».

 Постановка діагнозу: коли ремонт із залученням професіоналів неминучий

По суті, люди називають косметичним будь-який бюджетний ремонт квартири. Щоб просто «підфарбувати, підмазати, і освіжити», найчастіше фахівців не запрошують. Без професіоналів не обійтися, якщо потрібно зробити ремонт кімнат з роботами по стелях і заміною шпалер, зробити частковий або повний ремонт підлог з укладанням нового ламінату, замінити кахель або просто перезатереть шви наявного, встановити і підключити нову сантехніку, виконати інші роботи, які мешканці не можуть або не хочуть робити самостійно.

Крім випадків, коли дрібний ремонт квартир є очікуваним і давно запланованим, трапляється, що власники житла змушені зайнятися його поліпшенням негайно, нічого не плануючи заздалегідь. Найчастіше причиною такого рішення є одна з таких обставин:

 • Підготовка квартири до показу і терміновий продаж.
 • Ліквідація руйнувань, викликаних заміною вікон (піддалися на вмовляння продавців пластикових конструкцій, а про наслідки не подумали).
 • Вимушений терміновий ремонт стелі (і не тільки) після затоплення водою з квартири, розташованої поверхом вище.
 • Підготовка квартири до приїзду особливо шанованих гостей.
 • Майбутнє поповнення сім’ї, і пов’язаний з цим ремонт кімнати для юного мешканця.

Дуже часто косметичний ремонт квартир замовляють, щоб привести в порядок знімне житло, якщо квартира була передана власником «без ремонту». Буває, що орендодавець погоджується відняти витрати мешканців на первинне благоустрій з орендної плати. Але найчастіше вони йдуть на ремонт добровільно, щоб поліпшити умови проживання.

 Головне – правильно вибрати час для ремонту

Ремонтно-будівельна компанія «Ідеальний Дім», крім інших видів робіт, приймає замовлення і виробляє косметичний ремонт квартир під ключ. Найзручніший час для такого ремонту – сезон відпусток, коли власники житла можуть відправитися в подорож або просто пожити на дачі. Тоді їм взагалі не доведеться долати труднощі і терпіти незручності – квартира буде повністю відремонтована до їх повернення.

У столиці не потрібно довго шукати фірму, яка виробляє дрібний ремонт квартир, Київ буквально рясніє оголошеннями на цю тему. Однак з величезної маси пропозицій майбутній замовник повинен вибрати виконавця надійного, якому можна довірити свою квартиру і її благоустрій. Справжній професіонал навіть до дрібного ремонту ставиться серйозно і з великою відповідальністю. У компанії «Ідеальний Дім» працюють тільки такі фахівці. Звертайтеся!