• Ремонт в офісі під ключ

У чому запорука успішного розвитку компанії в сучасних умовах?

У правильно налагоджених процесах бізнесу і в правильному керівництві?

Ми згодні.

Але дуже важливо, в яких умовах Ваші співробітники працюють, а також як Ваші клієнти бачать Ваш офісний простір. Не секрет, що офіс є візитівкою компанії. І від того, як буде зроблений ремонт, залежить її подальший розвиток і процвітання. Будівельна компанія «Идеальний Дом» виконує всі види оздоблювальних і ремонтних робіт в офісі на найвищому рівні.

Ми пропонуємо наступні форми співробітництва:

 • Ремонт по Вашому дизайн проекту
 • Розробка нашими дизайнерами нового дизайн проекту і виконання ремонтних робіт «під ключ».

Створений нашими дизайнерами проект, а потім і якісно виконаний ремонт дозволять респектабельно представити Вашу фірму Вашим клієнтам, а співробітники отримають комфортні умови для плідної праці.

Наші переваги

 • Ціна / якість

  Наші ціни доступні, а якість висока, тому ми можемо з упевненістю говорити про краще поєднанні ціна / якість в Києві

 • Гарантія 5 років

  Ми впевнені у своїй якості, тому на більшість робіт ми вперше на Україні даємо гарантію від 3 до 5 років, а на деякі і більше

 • Точно в срок

  Терміни виконання робіт ми відображаємо в договорі і неухильно цих термінів дотримуємося

 • Фіксований кошторис

  Кошторис на роботи не збільшується в процесі будівництва або ремонту після підписання Договору

 • Досвідчені майстри

  Досвід роботи наших майстрів більше 12 років

 • Закупівля будматеріалів

  Ви не турбуєтеся про закупівлю та доставку будматеріалів, обладнання, про замовлення меблів і т.д., ми цей обов’язок беремо повністю на себе

 • Роботи «під ключ»

  Ми маємо повний штат фахівців, щоб виконати всі роботи з будівництва та оздоблення без залучення суміжників

 • Робимо на совість

  Доказом цього служать відгуки наших вдячних клієнтів

This contact form is deactivated because you refused to accept Google reCaptcha service which is necessary to validate any messages sent by the form.

Основні роботи ремонту офісу:

№  п.п.НаименованиеЕд.изм.Цена, от
1Демонтаж перегородокм².150
2Влаштування фальш стін з ГКЛм².50
3Стяжка до 50 ммм².50
4Укладання ламінатум².45
5Укладання плитким².110
6Укладання килимового покриттям².40
7Влаштування стель з ГКЛм².80
8Безпіщанкам².45
9Фарбування стінм².40
10Розводка електрикиточка60
11Розводка опалення та водопостачанняточка250
12Встановлення міжкімнатних дверейшт.250
13Навіс світильниківшт.150
14Влаштування стель “Армстронг”м².45

Якісний і довговічний ремонт офісів

Заходячи у ваш офіс, гості, клієнти, конкуренти і партнери обов’язково звернуть увагу на його інтер’єр. За зовнішнім виглядом приміщення вони сформують думку про компанію ще до того, як приступлять до переговорів. Тому ремонт офісу варто довірити професіоналам.

Компанія «Ідеальний дім» зробить високоякісний ремонт офісів під ключ. Ми маємо в своєму розпорядженні штат кваліфікованих дизайнерів, проектувальників, архітекторів, будівельників, які втілять в життя навіть найсміливіші ваші ідеї, а наявність у нас сучасного обладнання позитивно вплине на якість виконання і допоможе максимально скоротити терміни здачі об’єкта.

Чим відрізняється ремонт офісу в Києві

Враховуючи, що в офісі люди працюють, потрібно створити максимально комфортні умови для цього:

 • максимум природного світла. Великі пластикові вікна будуть дуже до речі в будь-якому офісі, до того ж вони захистять співробітників від протягів і стороннього шуму. Якщо немає можливості зробити великі вікна, ми запропонуємо альтернативу – якісне штучне світло на основі світлодіодних світильників;
 • екологічно чисті матеріали. Виконуючи ремонт офісів у Києві, ми використовуємо тільки екологічні матеріали, не здатні викликати алергічні реакції або яким-небудь чином негативно вплинути на здоров’я людей;
 • спокійна колірна гама. Традиційно для офісу застосовують світлі тони, але залежно від роду діяльності і переваг замовника ми можемо запропонувати неординарні сміливі рішення;
 • вентиляція. Установка кондиціонерів і сучасних вентиляційних систем дозволяє організувати комфортний мікроклімат в приміщенні.

Це тільки деякі акценти, які ми враховуємо, роблячи ремонт офісу. Київ – сучасний мегаполіс, що пропонує нові та нестандартні ідеї та рішення для звичайного робочого місця.

Ремонт – радість чи кошмар

Дуже часто ремонт квартир і офісів супроводжується справжнім розгромом і затягується на невизначений час. Так трапляється, коли справу довірено непрофесійним робітникам. У нашій компанії ми суворо контролюємо виконання поставлених завдань точно в обумовлені терміни і якість робіт на кожному етапі.

Звернувшись до нас, ви отримаєте якісний оригінальний ремонт офісів. Київ – сучасне динамічне місто, яке не терпить зволікань і непрофесіоналізму, тому наша робота завжди на гідному рівні.