Компанія «Идеальний Дом» не просто будує, ми створюємо живий простір. А все живе дихає. Вентиляція будинку, котеджу, вентиляція квартири або офісу, загалом, вентиляція будь-яких приміщень – це легені Вашого житлового або робочого простору.
Від повітря, яким Ви дихаєте, залежить Ваше самопочуття, настрій, працездатність.
Також чимало важливим фактором комфорту та зручності життя і роботи – є наявність в приміщенні кондиціонерів. У жарку пору року людині просто необхідно мати можливість дихати свіжим повітрям і комфортно себе почувати. Причому кондиціонери можна використовувати не тільки для охолодження повітря, а й для нагріву, коли прийдуть холоди. Кондиціювання – це вже не данина моді, а нагальна необхідність для житлових, офісних та громадських приміщень.
Ще на етапі розробки проекту будівлі (дизайн-проекту квартири) варто потурбуватися про створення сприятливого клімату в приміщенні і визначити, який саме вид вентиляції та кондиціонування буде застосований для даного приміщення.

Не економте на чистому і комфортному повітрі – це основа Вашого здоров’я!

Замовте монтаж систем вентиляції про кондиціонування – і ми наповнимо Ваше життя свіжим бризом!

Наші переваги

 • Ціна / якість

  Наші ціни доступні, а якість висока, тому ми можемо з упевненістю говорити про краще поєднання ціна / якість в Києві

 • Гарантія 5 років

  Ми впевнені у своїй якості, тому на більшість робіт ми вперше на Україні даємо гарантію від 3 до 5 років, а на деякі і більше

 • Точно в строк

  Терміни виконання робіт ми відображаємо в договорі і неухильно цих термінів дотримуємося

 • Фіксований кошторис

  Кошторис на роботи не збільшується в процесі будівництва або ремонту після підписання Договору

 • Досвідчені майстри

  Досвід роботи наших майстрів більше 12 років

 • Закупівля будматеріалів

  Ви не турбуєтеся про закупівлю та доставку будматеріалів, обладнання, про замовлення меблів і т.д., ми цей обов’язок беремо повністю на себе

 • Роботи «під ключ»

  Ми маємо повний штат фахівців, щоб виконати всі роботи з будівництва та оздоблення без залучення суміжників

 • Робимо на совість

  Доказом цьому служать відгуки наших вдячних клієнтів

This contact form is deactivated because you refused to accept Google reCaptcha service which is necessary to validate any messages sent by the form.

Основні роботи з вентиляції і кондиціонування:

Проект вентиляції – від 10 дол. / М2

Монтаж вентиляції, від 40 дол. / М2

Монтаж побутових кондиціонерів – від 70 долл./точка

Орієнтовна вартість монтажних робіт для різних об’єктів наведена в таблиці.

Види робітТип помещеньВартість за м.кв., от
ВентиляціяПромислові приміщення40 $ за кв.м.*
Вентиляція и кондиціонуванняКафе, ресторани70$ за кв.м*
Вентиляція и кондиціонуванняКвартири, котеджі, офіси90$ за кв.м.*

Правильна вентиляція в будинку – що може бути важливіше?

Повітря є найбільш важливим з усіх речовин споживаних людиною, а середній час, який людина може прожити без повітря, складає всього 2 хвилини. Саме тому схеми системи вентиляції розраховуються на самих ранніх етапах проектування будь-якої будівлі, але особливої ​​уваги, безумовно, заслуговують житлові будівлі.

Види вентиляції

 •  Природна вентиляція – надходження і відведення повітря в приміщенні здійснюється природним шляхом (природні явища) через заздалегідь підготовлені отвори. Застосовується при будівництві багатоповерхових житлових будівель, монтаж вентиляції практично відсутня, капітальні вкладення – мінімальні.
 • Механічна вентиляція – надходження і відведення повітря в приміщенні проводиться за допомогою механізмів (вентилятори, вентиляційні установки і т.п.). Застосовується в сучасних житлових комплексах, торгових та офісних центрах, вентиляційні системи досить складні, капітальні витрати – значні.

У приватних будинках зараз переважає природна вентиляція, але все частіше зустрічаються проекти заміських будинків і котеджів, в яких застосовуються сучасні вентиляційні системи з централізованим кондиціонуванням всієї будівлі і автоматизованим управлінням.

Кондиціонування повітря, монтаж кондиціонера.

Крім правильної циркуляції повітря в приміщенні також важлива його комфортна температура. У спекотну погоду за правильну температуру відповідає кондиціонер, саме з його допомогою ми можемо охолоджувати повітря, очищати його, осушувати і навіть іонізувати. А деякі моделі можуть також ефективно нагрівати повітря при певних умовах – відмінне підмога в міжсезоння, чи не так?
Установка кондиціонера і вентиляція будинку – щільно пов’язані між собою, тому займатися монтажем повинен сертифікований фахівець, який дасть гарантію на свою роботу. Будівельна компанія «Ідеальний Дім» має в штаті ряд фахівців такого рівня, і звичайно надає гарантію на всі види робіт.

Потрібна правильна вентиляція або якісний монтаж кондиціонера? Звернувшись до нас, Ви гарантовано потрапите за адресою!